Samsung Galaxy S24 Ultra kamera sızıntıları ortaya çıktı

Samsung Galaxy S24 Ultra kamera

Samsung Galaxy S24 Ultra kamera sızıntıları ortaya çıktı

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yakında Galaxy S24 serisiyle karşımıza çıkacak. Akıllı telefon serisine dair ortaya çıkan sızıntılara son olarak kamera sızıntıları eklendi.

Galaxy S24 Ultra Kamera Sızıntısı

IceUniverse tarafından paylaşılan Galaxy S24 Ultra modelinin detayları sızıntı olarak paylaşıldı. Sızıntıya göre 50 megapiksel 3x telefoto kamerasıyla kutusundan çıkması bekleniyor. Ana kamera tarafında ise tıpkı Galaxy S23 serisinde olduğu gibi 200 megapiksellik kameranın yer alması bekleniyor.

Galaxy S23 serisi bu yılın şubat ayında duyurulmuştu. Galaxy S24 serisinin de yine şubat ayında duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy S23 Avrupa fiyat

Samsung geçtiğimiz hafta içerisinde katlanabilir akıllı telefonlarını duyurmuştu.

Samsung Galaxy Z Flip5 Özellikleri

6.7 inç Full HD+ AMOLED ekrana ve üzerinde 10 megapiksel ön kameraya sahip olan akıllı telefon bir de dış kısmında 3.4 inç AMOLED boyutundaki bir ekrana ev sahipliği yapıyor. Akıllı telefon gücünü Snapdragon 8 Gen 2‘den alıyor. 8 GB RAM ve 256 GB, 512 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. Samsung Galaxy Z Flip5, işletim sistemi olarak ise Android 13 ile karşımıza çıkıyor.

Arka kısmında 12 megapiksel geniş açı kamerası ve 12 megapiksel ultra geniş açı kamerasının oluşturduğu ikili kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Z Flip4, 25W kablolu ve 15W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip 3.700 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Samsung Galaxy Z Fold5 Özellikleri

6.2 inç AMOLED ve 7.6 inç AMOLED olmak üzere iki ekranı bulunan katlanabilir akıllı telefonun ön kısmında 10 megapiksel ve 4 megapiksel ön kameralar yer alıyor. Akıllı telefon gücünü Snapdragon 8 Gen 2‘den alıyor. 12 GB RAM ve 256 GB, 512 GB, 1 TB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. Samsung Galaxy Z Fold5, işletim sistemi olarak ise Android 13 ile karşımıza çıkıyor.

120 Hz ekran yenileme hızı da akıllı telefonun her iki ekranında kullanıcılara sunuluyor.

Arka kısmında 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 10 megapiksel zoom kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Z Fold5, 25W kablolu hızlı şarj ve 15W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip 4.400 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir