Samsung Galaxy S23 Ultra pil kapasitesi netleşti!

Galaxy S23 Ultra pil

Samsung Galaxy S23 Ultra pil kapasitesi netleşti!

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un duyuracağı yeni amiral gemisine dair yeni detaylar ortaya çıktı. Bu detaylar arasında pil kapasitesi ve pil görüntüsü de bulunuyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra Pili Görüntülendi

Samsung Galaxy S23 Ultra pil kapasitesi yeni bir sızıntıyla karşımıza çıktı. Sızıntı da doğrudan Galaxy S23 Ultra modelinin pili görünüyor. Ice Universe tarafından daha önceden ortaya atılan 5.000 mAh pil kapasitesinin görüntüsü olarak şu görsel paylaşıldı:

Samsung Galaxy S23 Ultra pil kapasitesi netleşti!

Galaxy S23 Serisi Sızıntıları Gelmeye Devam Ediyor

Samsung’un amiral gemisi serisi olan S serisinin yeni üyeleri merakla bekleniyor. Galaxy S22 serisinin Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisiyle ortaya koyduğu performans gözleri doldurmuştu. Seri beklenirken Ming-Chi Kuo, serisinin işlemci modeli hakkında bir sızıntıdan bahsetti.

Kuo’ya göre Galaxy S23 serisinde Qualcomm tarafından üretilen işlemci kullanılacak. Bilindiği gibi Snapdragon işlemcileri Qualcomm tarafından üretiliyor. İşlemci modeli hakkında henüz bir bilgi yok ancak SM8550 seri numaralı Snapdragon işlemcisi seriye güç verecek.

5G desteği sağlayacak olan işlemcinin yüksek performans desteğinin yanında güç verimliliği de sağlayacak. Ayrıca seride yalnızca Snapdragon işlemcisinin yer alması bekleniyor. Daha önceki modellerde iki farklı işlemciye sahip versiyonlar üretiliyordu ve Samsung tarafından üretilen Exynos versiyonlu modeller de satışa sunuluyordu. Samsung buna da son vererek yalnızca Snapdragon işlemcili modelleri satışa sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir