Samsung Galaxy S22 Ultra resmen göründü!

Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra resmen göründü!

ABONE OL 

Daha önce de defalarca kez sızıntılarıyla görünen Galaxy S22 Ultra modeli resmen göründü. Bu görselleri ise daha önceki sızıntılarıyla isminden söz ettiren Jon Prosser sızdırdı.

İşte Galaxy S22 Ultra!

Geçtiğimiz gün Samsung Galaxy S22 Ultra modelinin tasarımı gözler önüne serildi. Henüz Samsung tarafından akıllı telefon hakkında bir açıklama yapılmasa da sızıntılar ara ara gündeme geliyordu. Jon Prosser karşımıza Galaxy S22 Ultra modelini çıkardı.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Kamera dizilimi olarak Galaxy S21 serisi ile benzerliği bulunmayan akıllı telefonun 5 arka kamerası olduğu görünüyor.

İşte Galaxy S22 Ultra Hızlı Şarj Kapasitesi!

Samsung önümüzdeki yıl Galaxy S22 serisini duyuracak. Serinin en güçlü modeli Galaxy S22 Ultra modeline dair hızlı şarj sızıntısı da şimdiden görünmeye başladı. Ice universe tarafından yapılan açıklamaya göre Galaxy S22 Ultra modeli 45W hızlı şarj desteğiyle karşımıza çıkacak.

Bu hızlı şarj desteği rakibi Xiaomi’nin gerisinde kalsa da oldukça yüksek bir seviye olarak kabul ediliyor.

Galaxy S22 Ultra 108 Megapiksel Kameraya Sahip Olacak

Samsung ile ilgili yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlayan IceUniverse, Galaxy S22 Ultra modelinin 200 megapiksel ana kamera ile değil 108 megapiksel ana kamera ile kutusundan çıkacağını iddia etti. Güney Kore merkezli teknoloji devinin Galaxy S22 Ultra modelinin arka kısmında 108MP ISOCELL HM3 sensörüne yer vermesi bekleniyor.

Daha önceki sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan FrontTron isimli Twitter kullanıcısı, Galaxy S22‘ye ait olduğunu söylediği özelliklerden bahsetti. Bu sızıntıya göre Galaxy S22, 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 3x zoom yapabilen 12 megapiksel telefoto kamerasıyla kutusundan çıkacak. Daha öncede LetsGoDigital tarafından Galaxy S22 konsept tasarımları paylaşılmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir