Samsung Galaxy S22 Ultra 1 TB depolama ile geliyor!

Galaxy S22 Ultra 1 TB

Samsung Galaxy S22 Ultra 1 TB depolama ile geliyor!

ABONE OL 

Samsung‘un yakın zamanda duyurmasını beklediğimiz Galaxy S22 Ultra modeliyle ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Bu bilgiye göre Galaxy S22 Ultra 1 TB depolama kapasitesi ile karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy S22 Ultra Depolama Kapasitesi ile Dikkatleri Çekecek

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung, 4 Ocak tarihinde CES 2022 etkinliğinde yer alacak. Bu etkinlikte Galaxy S22 serisini duyurması bekleniyor. Daha önce Galaxy S22 serisine dair onlarca sızıntı ortaya çıkmış ve akıllı telefonlar hakkında bizlere bilgi vermişti.

Ortaya çıkan son sızıntıya göre Galaxy S22 Ultra modeli tıpkı iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max‘te olduğu gibi 1 TB depolama kapasitesiyle karşımıza çıkacak. Depolama kapasitesi tercihi olarak karşımıza çıkacak olan 1 TB seçeneği günümüzde akıllı telefonlarda yer alan en yüksek kapasite olarak biliniyor.

Galaxy S22 Ultra hızlı şarj
Samsung Galaxy S22 Ultra 1 TB depolama ile geliyor!

Samsung Galaxy S22 Serisi Kamera Detayları Görünmüştü

Ice Universe tarafından paylaşılan sızıntıya göre Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modelleri üç kameradan oluşan bir kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Bu kurulumu 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 10 megapiksel 3x telefoto kamerası oluşturacak. Bu kamera kurulumunda Sony tarafından geliştirilen bir kameranın da bulunmasına pek muhtemel gözüyle bakılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.