Samsung, Galaxy S22 tanıtım tarihini doğruladı

Galaxy S22 tanıtım tarihi

Samsung, Galaxy S22 tanıtım tarihini doğruladı

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, merakla beklenen Galaxy S22 serisinin tanıtım tarihini doğruladı. Samsung Electronics Başkanı TM Roh tarafından paylaşılan bir yazıda Galaxy S22 serisinden ”en dikkate değer S serisi cihazı” olarak bahsetti.

Galaxy S22 Tanıtım Tarihi Nihayet Belli Oldu

Samsung resmi YouTube kanalından bir video paylaştı. Bu video da iki modeli gösteren şirket ”Kuralları çiğnemeye hazır mısın?” ifadesine de yer verdi. Samsung Electronics Başkanı TM Roh bu video ile birlikte bir yazı yayınladı. Bu yazıda şubat ayında ”en dikkate değer S serisi cihazı” göreceğimizin sözünü veren Roh, yeni nesil S serisi vurgusuyla seriyi bekleyenleri heyecanlandırdı.

Şubat ayında Samsung Galaxy Unpacked olarak düzenlenecek etkinlikte Galaxy S22 serisini duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

İşte Samsung Galaxy S22 Serisinin Fiyatları!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2021 yılında 300 milyon akıllı telefon satışı yaptığını duyurdu. Bu akıllı telefonların satışı Galaxy S21 serisi oldukça önemli bir oranı oluşturuyor. Galaxy S21 serisine bu kadar fazla ilgi gösterilirken Galaxy S22 serisi de şimdiden merak konusu oldu.

Ortaya çıkan son sızıntılara göre Galaxy S22 serisinin başlangıç fiyatları şöyle olacak:

  • Galaxy S22 – 899 dolar (12.160 TL + vergiler)
  • Galaxy S22 Plus – 1.099 dolar (14.865 TL + vergiler)
  • Galaxy S22 Ultra – 1.299 dolar (17.570 TL + vergiler)
Galaxy S22 fiyatı
Samsung, Galaxy S22 tanıtım tarihini doğruladı
Samsung Galaxy S22 Serisi Kamera Detayları Görünmüştü

Ice Universe tarafından paylaşılan sızıntıya göre Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modelleri üç kameradan oluşan bir kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Bu kurulumu 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 10 megapiksel 3x telefoto kamerası oluşturacak. Bu kamera kurulumunda Sony tarafından geliştirilen bir kameranın da bulunmasına pek muhtemel gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra Depolama Kapasitesi ile Dikkatleri Çekecek

Ortaya çıkan son sızıntıya göre Galaxy S22 Ultra modeli tıpkı iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max‘te olduğu gibi 1 TB depolama kapasitesiyle karşımıza çıkacak. Depolama kapasitesi tercihi olarak karşımıza çıkacak olan 1 TB seçeneği günümüzde akıllı telefonlarda yer alan en yüksek kapasite olarak biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.