Samsung Galaxy S22 serisi tanıtım tarihi ortaya çıktı

Galaxy S22 serisi tanıtım tarihi

Samsung Galaxy S22 serisi tanıtım tarihi ortaya çıktı

ABONE OL 

Samsung‘un merakla beklenen serisi Galaxy S22‘nin tanıtım tarihine dair bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Samsung Galaxy S22 serisi çok yakında karşımızda olacak.

Galaxy S22 Serisi Tanıtım Tarihi Göründü

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un üzerinde çalıştığı Galaxy S22 serisinin tanıtım tarihine ilişkin Güney Kore kaynaklardan iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Galaxy S22 serisi 8 Şubat tarihinde karşımızda olacak. 9 Şubat tarihinden itibaren ise ön sipariş döneminin başlatılacağı ifade ediliyor.

Seriye dair bugüne kadar onlarca sızıntı ortaya çıkmıştı. Bu sızıntılar arasında tasarım ve özellik bilgileri de yer alıyor.

Galaxy S22 serisi
Samsung Galaxy S22 serisi tanıtım tarihi ortaya çıktı

Samsung Galaxy S22 Serisi Kamera Detayları Görünmüştü

Ice Universe tarafından paylaşılan sızıntıya göre Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modelleri üç kameradan oluşan bir kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Bu kurulumu 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 10 megapiksel 3x telefoto kamerası oluşturacak. Bu kamera kurulumunda Sony tarafından geliştirilen bir kameranın da bulunmasına pek muhtemel gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra Depolama Kapasitesi ile Dikkatleri Çekecek

Ortaya çıkan son sızıntıya göre Galaxy S22 Ultra modeli tıpkı iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max‘te olduğu gibi 1 TB depolama kapasitesiyle karşımıza çıkacak. Depolama kapasitesi tercihi olarak karşımıza çıkacak olan 1 TB seçeneği günümüzde akıllı telefonlarda yer alan en yüksek kapasite olarak biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir