Samsung Galaxy S21 serisi özellikleri sızdırıldı!

 Samsung Galaxy S21 serisi özellikleri sızdırıldı!

Samsung Galaxy S21 serisi özelliklerine dair yeni sızıntılar ortaya çıktı. Detaylı bir sızıntıyla ortaya çıkan özellikler, Galaxy S21 bekleyen kullanıcıları heyecanlandırıyor. Şimdi hep birlikte sızdırılan Galaxy S21 serisi özelliklerine göz atacağız.

Samsung Galaxy S21 Muhtemel Özellikleri

6.21 inç Full HD+ LTPS ekrana sahip olması beklenen Samsung Galaxy S21‘nin gücünü Snapdragon 875 veya Exynos 2100‘den alması bekleniyor. İşletim sistemi olarak Android 11 ve kullanıcı arayüzü olarak OneUI 3.1 ile kutusundan çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy S21‘nin arka kısmında 12 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 64 megapiksel telefoto kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimini kullanacağı iddia ediliyor. Batarya olarak ise 4.000 mAh kapasiteye sahip olması bekleniyor.

5G, WiFi 6 ve Bluetooth 5.1 desteğini barındırması beklenen akıllı telefon üç farklı renk ile karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy S21 tasarımı

Samsung Galaxy S21 Plus Muhtemel Özellikleri

6.7 inç Full HD+ ekrana sahip olması beklenen Samsung Galaxy S21 Plus‘ın gücünü Snapdragon 875 veya Exynos 2100‘den alması bekleniyor. İşletim sistemi olarak Android 11 ve kullanıcı arayüzü olarak OneUI 3.1 ile kutusundan çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy S21‘nin arka kısmında 12 megapiksel ana kamera,12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 64 megapiksel telefoto kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimini kullanacağı iddia ediliyor. Batarya olarak ise 4.800 mAh kapasiteye sahip olması bekleniyor.

5G, WiFi 6E ve Bluetooth 5.1 desteğini barındırması beklenen akıllı telefon üç farklı renk ile karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy S21 Plus

Samsung Galaxy S21 Ultra Muhtemel Özellikleri

6.8 inç WQHD + LTPO ekrana sahip olması beklenen Samsung Galaxy S21 Ultra‘nın gücünü Snapdragon 875 veya Exynos 1000‘den alması bekleniyor. İşletim sistemi olarak Android 11 ve kullanıcı arayüzü olarak OneUI 3.1 ile kutusundan çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy S21 Ultra

120 Hz ekran yenileme hızıyla kullanıcılarına başarılı bir ekran deneyimi sunmayan hedefleyen Samsung, Galaxy S21 Ultra‘nın arka kısmında 12 megapiksel ana kamera,12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 108 megapiksel telefoto kamerası ve 10 megapiksel süper foto kamerasının oluşturduğu dörtlü kamera yerleşimini kullanacağı iddia ediliyor. Batarya olarak ise 5.000 mAh kapasiteye sahip olması bekleniyor.

5G, WiFi 6E ve Bluetooth 5.1 desteğini barındırması beklenen akıllı telefon üç farklı renk ile karşımıza çıkacak. Kalem desteği bulunan Galaxy S21 Ultra‘nın kalem yuvası bulunmuyor ve ayrıca satın alınması gerekiyor.

Samsung Galaxy S21 Serisi Fiyatı Henüz Ortaya Çıkmadı!

Serinin fiyatına dair net bir bilgi bulunmuyor ancak sınıfına göre uygun fiyatlı olarak dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir