Samsung Galaxy S21 FE’nin üretimi mi durdu?

Samsung Galaxy S21 FE’nin üretimi mi durdu?

ABONE OL 

Samsung‘un FE serisini sürdüreceği söylenen Galaxy S21 FE modelinin üretiminin durduğu iddia ediliyor. Henüz kesin olmamakla birlikte hayati bir parçanın tedariğinde sorun çıktığı söyleniyor.

Galaxy S21 FE Duyurulmayacak mı?

Bugüne kadar hakkında onlarca sızıntı çıkan Galaxy S21 FE modelinin üretiminin durduğu iddia ediliyor. Özellikle Korona virüsünün pandemiye dönüşmesi sebebiyle dünyada her alanda üretimler aksamıştı. Üretimi aksayan ürünler arasında ise başta akıllı telefonlarda kullanılan çipler yer alıyor. İddialara göre çip sorunu Galaxy S21 FE üretimini durdurdu.

Samsung henüz konu ile ilgili bir açıklama yapmadı. İddiaların yapıldığı kaynak Galaxy S21 FE modelinin hiç bir zaman üretilmeyeceğini de iddia ediyor. Bu son iddia oldukça ciddi. Çünkü tasarımına kadar gözler önüne serilmiş bir akıllı telefonun üretilmeyeceğinin açıklanması bu akıllı telefonu bekleyen kullanıcıları tepkisine sebep olabilir.

Samsung Galaxy S21 FE’nin üretimi mi durdu?

Samsung Galaxy S21 FE Muhtemel Özellikleri

SM-G990B model numarasıyla karşımıza çıkacak olan Galaxy S21 FE modelinin performans testi ortaya çıktı. Bu performans testinde en dikkat çeken kısım ise Galaxy S21 FE modelinin işlemcisi oldu. Samsung Galaxy S21 FE modelinin Snapdragon 888 ile karşımıza çıkacağı kesinleşmiş oldu.

Daha önceki sızıntılarda Galaxy S21 FE modelinin gücünü Snapdragon 888 veya Exynos 2100‘den alacağı ortaya çıkmıştı. 6.4 inç AMOLED ekran, 128 GB, 256 GB depolama kapasitesi, 4.500 mAh batarya ve 32 megapiksel ön kamera da yine Galaxy S21 FE modelinin muhtemel özellikleri arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir