6.000 mAh bataryalı Samsung Galaxy M31 Prime özellikleri sızdırıldı

 6.000 mAh bataryalı Samsung Galaxy M31 Prime özellikleri sızdırıldı

Samsung, Galaxy M serisini genişletmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy M31 Prime ismi verilen modelin özellikleri ortaya çıktı. Serinin diğer üyeleriyle karşılaştırıldığında pek bir farkın olmadığı görülüyor ancak birkaç detay Galaxy M31 Prime modelini diğer modellerden ayırıyor.

Samsung Galaxy M31 Prime Muhtemel Özellikleri

32 megapiksel ön kameraya sahip olması beklenen akıllı telefon gücünü Exynos 9611‘den alacak. 6 GB RAM ve 64 GB, 128 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkacak. Depolama kapasitesini arttırmak amacıyla microSD kart girişinin de akıllı telefonda yer alması bekleniyor. Samsung Galaxy M31 Prime, işletim sistemi olarak ise Android 10, kullanıcı arayüzü olarak ise One UI ile karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy M31 Prime özellikleri sızdırıldı

Arka kısmında 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açı kamerası, 5 megapiksel makro kamera ve 5 megapiksel derinlik kamerası oluşturduğu dörtlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Samsung Galaxy M31 Prime, 15W hızlı şarj destekli 6.000 mAh bataryası ile kutusundan çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir