Samsung Galaxy M31 One UI 2.5 güncellemesi aldı

 Samsung Galaxy M31 One UI 2.5 güncellemesi aldı

Samsung akıllı telefonlarının yazılımlarını yükseltmeye devam ediyor. İşletim sisteminin yanı sıra akıllı telefonlarda kullanıcı arayüzüne de yer veren Samsung, Galaxy M31 One UI 2.5 güncellemesini yayınladı.

Galaxy M31 One UI 2.5 Güncellemesi Aldı

Geçtiğimiz eylül ayında One UI 2.1 güncellemesi alan Galaxy M31, fazla bir zaman geçmeden en güncel sürüme güncellendi. Galaxy M31 One UI 2.5 güncellemesi almasının ardından önümüzdeki aylarda duyurulacak olan One UI 3.0 desteğinin Galaxy M31 kullanıcılarını sunulup sunulmayacağı merakla bekleniyor.

One UI 2.5 Güncellemesi Neleri Getiriyor?

One UI 2.5 güncellemesi kullanıcılara yenilenmiş klavye, konum bilgisi veren SOS mesajları, geliştirilmiş kamera performansı sunuyor. Samsung Galaxy M31 modelinin Hindistan’daki kullanıcılarına ilk olarak sunulan güncellemenin yakında global olarak yayınlanması bekleniyor.

One UI 3.0 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıkmıştı

Samsung Malezya tarafından paylaşılan bilgiye göre One UI 3.0 güncellemesi Kasım 2020‘de tanıtılacak. Ancak bu tarihin Malezya’ya özel olma ihtimali de bulunuyor. Android 11 işletim sistemi temelli olacak olan One UI 3.0 güncellemesi kullanıcılara bir hayli yeni özellik sunacak.

İlk olarak Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy S20 modellerine gönderilmesi beklenen güncellemesi kilit ekranına widget ekleme imkanını kullanıcılara verecek. Bu sayede kullanıcıların akıllı telefonlarını kişiselleştirme imkanları artacak.

One UI 3.0 güncellemesiyle kullanıcıların widget’lara ulaşması içine ekrana basılı tutma detayını çift tıklamaya çeviren Samsung, birçok uygulamasında kullanıcılarına yeni özellikler sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir