Samsung Galaxy Flip’ten ilk ekran sıkıntısı

Samsung Galaxy Flip’ten ilk ekran sıkıntısı

ABONE OL 

Samsung Galaxy Flip’ten ilk ekran sıkıntısı geldi. Ekranı açtığı anda ekranının çatladığını gören adam şaşırdı.

Birkaç gün önce,  Samsung  nihayet merakla beklenen Galaxy S20 serisini  ve  Galaxy Z Flip’i tanıttı.

Samsung Galaxy Z Flip tanıtıldı

Galaxy Z Flip, şirketin katlanabilir akıllı telefonun ikinci modelidir. ilk modelinin tam tersi olarak kenara doğru değil aynı Motorola Razr gibi baş aşağı katlanıyor.

Lansmandan kısa bir süre sonra cihaz ABD ve Güney Kore’de ilk satışına başladı. Satışının başlamasından kısa süre sonra ise stoklar bitmiş durumdaydı.

Galaxy Z Flip akıllı telefonun şu anda ABD ve Güney Kore’de stoklarını tüketmiş durumda. Güney Kore’de ise ilk alanlardan olan bir yerel satıcı stoklar bitince kendi dükkanından satmaya başladı ve 30 dakika içinde stoklarını tüketti.

Bu akıllı telefonun ilk satışa çıkacak partisinde yaklaşık 20 Bin adet bulunduğundan ve stokların bitmesi ile çok fazla tüketicinin elinde Samsung Galaxy Z Flip’in elinde olduğu anlamına geliyor. Ancak, Galaxy Fold gibi, Galaxy Z Flip kırılgan görünüyor.

Samsung Galaxy Flip’ten ilk Ekran Sıkıntısı Peki Sorun Ne?

Bu akıllı telefonu satın alan bir kullanıcı, Samsung Galaxy Z Flip ile ilgili sıkıntısını açıklamak için Twitter’da bir paylaşım yaptı. Onun sözleri ise şu şekilde oldu

“Samsung Galaxy Z Flip’imi şimdi aldım. Kutuyu açtım koruyucu/talimat filmi kaldırıldım ve telefonun bir flip telefon olduğu için yapılması gereken gibi çevirdim ve bu oldu. Çatlağı da duydum soğuk hava?”

Samsung o tweet’e cevap verdi ve soruna bakabilmesi için daha fazla bilgi istedi. Ancak, bu gelişme bizi tamamen şaşırtmıyor.

Samsung Galaxy Flip’ten ilk ekran sıkıntısı

Bu cihazın resmi sürümünden önce bile, sızan görüntüler menteşenin belirgin kırışıklıklar gösterdiğini, Samsung’un “ultra ince camının” çözmesi gereken bir durum olduğunu gösteriyor.

Bu, Galaxy Z Flip’in çevirme üzerine çatladığı ilk bilinen durumdur. Kullanıcının düşündüğü gibi soğuk hava olabilir mi? Muhtemelen değil.

Galaxy Fold ile kullanıcıların koruyucu filmi çıkarmaması gerektiğini hatırlayın. Bu muhtemelen Galaxy Z Flip için geçerli olabilir. 

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Instagram CEO’sundan iPad açıklaması

Play Store’de indirilmemesi gereken 9 uygulama

Kişisel bilgilere erişen uygulamalar Play Store’dan kaldırıldı

“Samsung Galaxy Flip’ten ilk ekran sıkıntısı” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir