Samsung Galaxy F22 geliyor!

 Samsung Galaxy F22 geliyor!

Samsung akıllı telefonlarına bir yenisini daha eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. Sık sık ürettiği modellerle alternatif model sayısını arttıran Güney Koreli teknoloji devi şimdi de Galaxy F22 modeliyle karşımıza çıkacak.

the_tech_guy isimli Twitter kullanıcısı tarafından bahsedilen Samsung Galaxy F22‘nin Galaxy A22 modelini temel alacağını iddia edildi. SM-E225F model numaralı olacak olan Galaxy F22‘nin özellikleri de şimdiden ortaya çıktı. Henüz tanıtılmayan Galaxy A22 modelinin özellikleri de Geekbench listesinde ortaya çıkmıştı.

Galaxy F22 Muhtemel Özellikleri

Galaxy A22 modeli gücünü MediaTek Dimensity 700‘den alacağı ve 6 GB RAM kapasitesine sahip olacağı görünmüştü. Galaxy F22 modelinin de Galaxy A22 modelini temel alacağı için bu özelliklere sahip olması bekleniyor. Ayrıca Galaxy F22 modelinin yalnızca Hindistan’da satılma ihtimalinden söz ediliyor. Bu özellikleri dışında bilinen başka özellikleri bulunmuyor.

Samsung Galaxy A22 – Samsung Galaxy F22

Samsung Galaxy S21 FE Resmen Görünmüştü

Galaxy Club tarafından dikkat edilen bir gelişme daha ortaya çıktı. Galaxy S21 FE modeli resmi Samsung Meksika sitesinde göründü. Galaxy S20 FE modeli bir hayli çekmişti. Samsung şimdi de Fan Edition serisine bir yeni model daha ekleyecek.

Samsung akıllı telefonu siteye ekledikten kısa süre sonra kaldırıldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir