Samsung Galaxy Buds Pro tasarımı ortaya çıktı

 Samsung Galaxy Buds Pro tasarımı ortaya çıktı

Samsung yalnızca akıllı telefonlarıyla değil ürettiği tüm akıllı ürünlerle isminde daima söz ettiriyor. Samsung’un Buds Pro modeli üzerinde çalıştığı sızdırılmıştı. Şimdi de Buds Pro modelinin tasarımı ortaya çıktı.

İşte Samsung Galaxy Buds Pro Tasarımı!

Daha önce yapmış olduğu sızıntılarla isminden bir hayli söz ettiren Evan Blass, mor renkli Buds Pro tasarımını Voice platformu üzerinden sızdırdı. Samsung Galaxy S21 serisi ile birlikte Unpacked 2021 etkinliğinde duyurulması beklenen Buds Pro modelinin tasarımı Galaxy Buds Plus modeline benziyor.

Samsung Galaxy Buds Pro

Kutu üzerinde ”Sound by AKG” bulunan Buds Pro modeli FCC belgelerinde 500 mAh batarya ile karşımızda olacağını gösteriyor. Aktif gürültü engelleme modunu barındıracak olan kablosuz kulaklık yakında karşımızda olacak. Tanıtım tarihi olarak ise ocak ve şubat ayları üzerinde duruluyor.

Galaxy Buds Pro

Samsung Katlanabilir Telefonları İnceltip ve Daha Hafif Yapacak

En son duyurulan Galaxy Z Fold2 modelinin 282 gram olması ve katlandığında 16.9 mm kalınlıkta olması akıllı telefona dair en büyük sorunlardan birini oluşturuyor. Güney Koreli teknoloji devi kullanıcılarına son teknolojiyi sunsa da tasarım olarak eleştirildiğini kabul ediyor. Bu sebepten dolayı tasarıma yönelik çalışmalarını sürdüren şirket Ultra İnce Cam teknolojisine katlanabilir telefon modellerinde yer vermeye hazırlanıyor.

Henüz net bir açıklama yapılmasa da Samsung‘un akıllı telefon üretiminde ne kadar üretken olduğu herkes tarafından biliniyor ve kabul ediliyor. Her seviyeye uygun akıllı telefon üreterek pazar payını elinde tutan şirket, yakın zamanda yeni bir katlanabilir telefon modeliyle daha karşımıza çıkacaktır.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir