Samsung Galaxy Buds Pro ismi doğrulandı! İşte detaylar

 Samsung Galaxy Buds Pro ismi doğrulandı! İşte detaylar

Samsung‘un 6 Ocak tarihinde düzenleyeceği ‘The Firs Look 2021‘ isimli etkinlikte Galaxy S21 serisi ile birlikte Galaxy Buds Pro modelini de duyurması bekleniyor. Hakkında birçok sızıntı bulunan Buds Pro‘nun ismi doğrulandı. Samsung‘un internet sitesinde yer alan kablosuz kulaklık modelinin ismi ilk kez doğrulanmış oldu.

Galaxy Buds Pro İsmi İlk Kez Doğrulandı!

Samsung Kanada internet sitesinde ortaya çıkan Galaxy Buds Pro ismi ilk defa Samsung tarafından kullanılmış ve doğrulanmış oldu. Daha önce tasarımlarını ve özelliklerini Teknoküpür olarak sizlerle paylaştığımız Buds Pro‘nun 6 Ocak tarihinde karşımıza çıkmasına bekleniyor.

Samsung Galaxy Buds Pro

Kutu üzerinde ”Sound by AKG” bulunan Buds Pro modeli FCC belgelerinde 500 mAh batarya ile karşımızda olacağını gösteriyor. Aktif gürültü engelleme modunu barındıracak olan kablosuz kulaklık üç farklı renk ile karşımıza çıkacak.

Daha önce gümüş ve mor renkleriyle karşımıza çıkan Buds Pro şimdi de hayalet siyah olarak ifade edilen rengiyle karşımıza çıktı. GIF olarak yapılan sızıntı ise yaptığı sızıntılarla nam salan Evan Blass tarafından paylaşılmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir