Samsung Galaxy Book S 2020 tanıtıldı

Samsung Galaxy Book S

Samsung Galaxy Book S 2020 tanıtıldı

ABONE OL 

Samsung Galaxy Book S 2020 tanıtıldı. Samsung bu modeli geçen yıl ilk kez piyasaya sürdü. Dizüstü bilgisayar, Snapdragon 8cx mobil platformu tarafından desteklenen süper ince, fansız bir laptop olma özelliğini taşıyor bunun yanında Windows 10 gibi güçlü bir sistemi rahatlıkla çalıştırıyor.

Samsung Galaxy Book S 2020 Özellikleri

Samsung Galaxy Book S 2020, 13.3 inç Full HD dokunmatik ekranı bulunuyor. Ancak Samsung, Qualcomm Snapdragon 8cx işlemcisi yerine yeni bir Intel Core işlemciyle yoluna devam etmeyi planladı. Böylece dizüstü bilgisayar, işlemciye Intel’in Foveros 3D teknolojisi ve hibrit bir CPU mimarisi sunan ilk cihaz oldu. Şirket, laptop kullanılmadığında pil tasarrufu yaparken, kullanım sırasında yüksek performanslı birden çok işlemi akıllı bir şekilde dengeleyerek pil ömrünü uzatıyor. Dizüstü bilgisayar 8GB (LPDDR4X) RAM, 256 / 512GB eUFS depolama alanı ve 1 TB’a kadar genişletme için bir MicroSD yuva ile dizayn edilmiş.

Galaxy Book S 2020, 4G LTE ve Wi-Fi 6 (Gig +) desteği ile birlikte geliyor. En kalın noktasında sadece 11.8mm ve ağırlığı sadece 950gr. Samsung ayrıca kesintisiz ve sürekli bir cihazdan diğer cihaza bağlanarak daha iyi deneyim sunmak için Microsoft ile ortaklık kurdu. Microsoft’un Telefonunuz özelliğiyle, mobil cihazınızı tümü Galaxy Book S’de bildirim, mesaj, cihazlar arası kopyalama ve yapıştırma ve fotoğraf aktarımı alacak şekilde senkronize edildi.

Samsung Galaxy Book S (2020), Avrupa’daki 256GB depolama sürümü için 1.129 Euro (~ 8.550,60 Türk Lirası) ve 512GB depolama sürümünün fiyatı 999 £ (~ 8.409,84 Türk Lirası) civarında.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir