Samsung Galaxy A41’in pil kapasitesi belli oldu

Samsung Galaxy A41’in pil kapasitesi belli oldu

ABONE OL 

Samsung Galaxy A41‘in yakın zamanda karşımıza çıkması bekleniyor. Samsung’un A serisindeki başarısı yeni telefonları da kendisiyle birlikte getiriyor. Samsung Galaxy A41’in pil kapasitesi belli oldu. Yapılan sızıntıyla birlikte görseli de ortaya çıktı. Bu sızıntılarla birlikte Samsun Galaxy A41’in 3500 mAh pil kapasitesine sahip olması bekleniyor. Aynı zamanda pil 15W hızlı şarj ile desteklenecek.

Sızdırılan batarya görseli:

Samsung Galaxy A41’in pil kapasitesi belli oldu

Samsung Galaxy A41’in Bilinen Diğer Özellikleri

Samsung Galaxy A41 ise aynı şekilde 48 megapiksel olan ana kamera mevcut olacak. Bunun dışında bir kamera bilgisi bulunmuyor. Ön tarafında ise 25 megapiksel bir kamera yer alacak. Ayrıca Galaxy A41 64 GB depolama alanına sahip olacak.

Samsung Galaxy A31 ve A41 özellikleri sızdırıldı

Samsung’dan Ekran İçin 500 Milyon Dolar Yatırım

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Samsung, ekran üretimi artırmak adına önemli bir karar aldı. Şirket yaptığı açıklamada 500 milyon dolarlık yatırım ile Hindistan’da akıllı telefonlar ve diğer elektronik aletlere ekran üretimi yapacak yeni tesis inşa edeceğini duyurdu. Bu miktar ise bugünkü kur ile yaklaşık 2.94 milyar TL‘ye denk geliyor.

Samsung adına önemli yatırım merkezi olan ve teknoloji firmalarının önemli bir pazar olarak gördüğü Hindistan‘a daha önce de yüklü yatırımlar yapılmıştı. Samsung’un Hindistan‘ın Noida kentine 700 milyon dolar değerindeki yatırımının ardından, bu sefer ekran üretimi için fabrika kuracağını dile getirdi.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Netflix reklam gösterecek mi?

Huawei uygun fiyatlı 5G’li telefon üretecek

iPhone SE 2 çıkış tarihi belli oldu

 

“Samsung Galaxy A41’in pil kapasitesi belli oldu” için 0 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir