Ruhi Çenet gözaltına mı alındı?

 Ruhi Çenet gözaltına mı alındı?

Türkiye’nin önde gelen Youtuber‘larından biri olan Ruhi Çenet için, geçtiğimiz günlerde Adana’nın bir mahallesinde çektiği bir video yüzünden gözaltına alınıp ifadesinin ardından serbest bırakıldığı iddiası ortaya atıldı.

Yayınladığı farklı videolar ile bilgilendirme amaçlı kurduğu kendine has konsepti ile 4,8 milyon aboneye sahip olan Çenet’in son videosu yüzünden başının belaya girdiği söyleniyor.

Ruhi Çenet gözaltına mı alındı?

Son videosunu Adana”nın Hürriyet Mahallesi’nde çeken ve bu mahallede yaşanan sıkıntıları, mahallenin neden Türkiye’nin en tehlikeli mahallesi olarak bilindiğini ve yaşayan insanları anlatarak güzel bir video yayınlanmıştı.

Videonun gördüğü yüksek ilgi ve trendlerde birinci sıraya yerleşmesi videonun popülerliğini arttırmıştı ancak daha sonra videonun suçu ve suçluyu övdüğünü düşünen kesimler videoyu ve Ruhi Çenet’i şikayet ettiler. Şikayetin ardından ortaya bir iddia atıldı ve Çenet’in video yüzünden polise ifade verdiği söylendi.

Daha sonra bir açıklama yapan Çenet gözaltı ve ifadeyle ilgili bir şey söylemese de videoyu yanlış anlaşılmalar nedeniyle kaldırdığını açıkladı.

Ruhi Çenet

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir