Ripple CTO’su: Bir bölümünü satmayı düşünün

 Ripple CTO’su: Bir bölümünü satmayı düşünün

Ripple CTO’su David Schwartz yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Daha önceki açıklamalarıyla da yatırımcıların konuşmasını beklediği isimler arasında yer alan Schwartz, yükselen fiyat ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ripple CTO’su: Yüklü Miktarda Sahipseniz Bir Bölümünü Satmayı Düşünün

Ripple CTO’su David Schwartz, XRP’nin yükselmesiyle birlikte yeni açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarda cüzdanında yüklü miktarda XRP bulunan yatırımcılarının sahip olduğu XRP’lerin bir kısmını satarak risklerini azaltmayı ciddi olarak düşünmelerini istedi. Bu ifadesini bir tahmin olarak nitelendirilmemesi gerektiğini söyleyen Schwartz, piyasasının nereye gideceğini bilemeyeceğini belirtti.

Ripple CTO'su
Ripple CTO’su: Bir bölümünü satmayı ciddi düşünün

David Schwartz şu ifadelerle açıklamasına devam etti:

”Eğer şu an 100 bin dolar değerinde kripto paranız varsa ve siz buna 4 bin – 5 bin dolar ödeyerek ulaştıysanız ve 40 bin dolarlık da bir borcunuz varsa bunu ödemeniz lazım diyorum. Borçtan kurtulmak da iyidir.”

Ripple’ın SEC ile arasındaki dava henüz sonuçlanmadı ama yaşananlar XRP fiyatını bir hayli olumlu etkiledi. XRP fiyatı bu süreçte 1.96 dolara kadar yükseldi. 83 milyar dolarlık piyasa değerine sahip XRP şu an 1.83 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir