Resident Evil Netflix dizisi tanıtıldı

Resident Evil Netflix dizisi tanıtıldı

Resident Evil Netflix dizisi tanıtıldı

ABONE OL 

Japon yapımı birçok oyun ve filme konu olmuş olan ve korku teması sevenlerin favorilerinden biri olan Resident Evil Netflix dizisi olarak karşımıza çıkacak.

Resident Evil Netflix Dizisi Tanıtıldı

Netflix, sevilen oyun ve film serisi Resident Evil’in 14 Haziran tarihinde orijinal Netflix dizisi olarak yayınlanacağını duyurdu.

Yıl 2036! Ölümcül bir virüsün küresel bir kıyamete yol açmasından 14 yıl sonra, Jade Wesker, kana susamış enfekte ve çılgın yaratıklar tarafından istila edilen bir dünyada hayatta kalmak için savaşır. Bu mutlak katliamda Jade, New Raccoon City’deki geçmişinden, babasının Umbrella Şirketi ile olan tüyler ürpertici bağlantılarından ama daha çok kız kardeşi Billie’nin başına gelenlerden musallat olur.

Dizinin kıyametin kopmasından 14 yıl sonrasını konu alacağı ve iki farklı zaman dilimi içereceği açıklandı. 3 tanıtım afişi arasında en çok dikkat çekeni ‘Joy’ yazılı Umbrella Corporation bir kapsülün olduğu afiş oldu.

Resident Evil Netflix Dizisi Tanıtıldı

Netflix 4’ten Fazla Kullanıcı Eklemeye Hazırlanıyor

Dijital akış platformu Netflix, isteyen kullanıcılara ekstra ücretle fazladan üye ekleme imkanı sunuyor. Test edilen yeni özellik sayesinde resmi kullanıcılardan farklı kişilerle şifresini paylaşanlardan ekstra ücret talep edilecek. Şirket ayrıca farklı kullanıcılarla şifre paylaşmak için de yasal bir yol sunuyor.

Yasal yol ise şöyle, Şili, Kosta Rika ve Peru’da test edilen “Ekstra üye ekle” özelliği sayesinde ekstra bir ücret ödeyerek kullanıcı sayısını arttırabileceksiniz. Yeni sistem önümüzdeki birkaç hafta içerisinde önce test edilen 3 ülkede ardından tüm dünyada sunulacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir