Resident Evil 4 Remake duyuruldu

Resident Evil 4 Remake duyuruldu

Resident Evil 4 Remake duyuruldu

ABONE OL 

State of Play etkinliği ile birlikte birçok oyunla ilgili haber ortaya çıktı. Bu oyunlardan biri de Capcom tarafından duyurulan Resident Evil 4 Remake oldu.

Resident Evil 4 Remake Duyuruldu

Yayıncılığı ve geliştiriciliği Capcom tarafından yapılan yeni Resident Evil oyunu nihayet duyuruldu.

Etkinlikte açıklanan bilgilere göre ilk versiyonu 2005’te çıkan ve çok sevilen serinin yeni oyununun remake versiyonu, 24 Mart 2023 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Etkinlikte oyunun tanıtım videosu da yayınlandı.

Resident Evil Netflix Dizisi Tanıtıldı

Netflix, sevilen oyun ve film serisi Resident Evil’in 14 Haziran tarihinde orijinal Netflix dizisi olarak yayınlanacağını duyurdu.

Yıl 2036! Ölümcül bir virüsün küresel bir kıyamete yol açmasından 14 yıl sonra, Jade Wesker, kana susamış enfekte ve çılgın yaratıklar tarafından istila edilen bir dünyada hayatta kalmak için savaşır. Bu mutlak katliamda Jade, New Raccoon City’deki geçmişinden, babasının Umbrella Şirketi ile olan tüyler ürpertici bağlantılarından ama daha çok kız kardeşi Billie’nin başına gelenlerden musallat olur.

Resident Evil Netflix Dizisi Tanıtıldı

Dizinin kıyametin kopmasından 14 yıl sonrasını konu alacağı ve iki farklı zaman dilimi içereceği açıklandı. 3 tanıtım afişi arasında en çok dikkat çekeni ‘Joy’ yazılı Umbrella Corporation bir kapsülün olduğu afiş oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir