Redmi üç yeni modele hızlı şarj sertifikası aldı

 Redmi üç yeni modele hızlı şarj sertifikası aldı

Xiaomi‘nin alt markası olarak faaliyetlerini sürdüren ve özellikle Note serisinin dünyanın en fazla satılan akıllı telefonları arasında yer almasıyla dikkatleri çeken Redmi çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Şirket son olarak üç yeni akıllı telefon için üç yeni hızlı şarj sertifikası aldı.

Redmi Üç Yeni Modele Daha Hızlı Şarj Desteği Sunuyor

Weibo üzerinden Li Ang Ang tarafından yapılan bir paylaşım ile Redmi’nin üç yeni modele 3C hızlı şarj sertifikası aldı. M2104K10aC, M2104K10C ve M2103K19C modelleri için alınan hızlı şarj sertifikaları ise şöyle:

  • M2104K10aC – 67W hızlı şarj desteği
  • M2104K10C – 67W hızlı şarj desteği
  • M2103K19C – 22.5W hızlı şarj desteği

İlk iki akıllı telefonun Redmi oyun telefonu olduğu iddia ediliyor. Üçüncü ve sonuncu akıllı telefonun ise giriş seviyesinde bir model olacağı iddia ediliyor. Redmi oyun telefonunun 27 Nisan tarihinde karşımıza çıkacağı da bu iddialar arasında yerini alıyor.

Redmi oyun telefonu
Redmi üç yeni modele hızlı şarj sertifikası aldı

Redmi Oyun Telefonu Muhtemel Özellikleri

Redmi oyun telefonu gücünü Dimensity 1200‘den alacak. 67W hızlı şarj destekli 5.000 mAh bataryasıyla karşımıza çıkacak. 65W hızlı şarj desteği sayesinde akıllı telefon yalnızca 30 dakikada şarj olabilecek. Oyun telefonu Samsung E4 AMOLED bir ekranla ve 144 Hz ekran yenileme hızıyla kutusundan çıkacak.

Bütün bu özellikleri barındıracak olan akıllı telefon 306 dolar (2.470 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir