Redmi Note modelleri 100W hızlı şarja kavuşacak

Redmi Note modelleri

Redmi Note modelleri 100W hızlı şarja kavuşacak

ABONE OL 

Xiaomi’nin alt markası Redmi Note modellerinde sunulan hızlı şarj kapasitesi arttırılacak. DigitalChatStation tarafından Weibo üzerinden yapılan paylaşım ise Redmi Note modellerinin hızlı şarj kapasitesinin 67W’dan 100W’a çıkarılacak.

Redmi Note Modelleri Daha Hızlı Şarj Edilebilecek

Daha önce yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlamış olan DigitalChatStation, Weibo hesabından yeni bir paylaşım daha yaptı. Bu paylaşımında Redmi Note modellerinde sunulan 67W seviyesindeki hızlı şarj kapasitesinin 100W seviyelerine çıkarılacağını ifade eden DigitalChatStation, yine tüm dikkatleri üzerine çekmeye başardı.

Xiaomi’nin şarj konusunda yapmış olduğu devrim niteliğindeki hamlelerin yanında bu hamlenin normal karşılandığını da belirtmek gerekiyor.

Xiaomi hızlı şarj
Redmi Note modelleri 100W hızlı şarja kavuşacak

Xiaomi Hızlı Şarj Devrimi: HyperCharge

Xiaomi hızlı şarj deneyimine bir hayli önem veriyor. Şarj sürelerini dakikalara indiren şirket, süreyi daha da aşağılara çekti. 200W kablolu ve 120W kablosuz hızlı şarj deneyimini barındıran HyperCharge duyuruldu. Bu hızlı şarj desteği sayesinde 4.000 mAh kapasiteli bataryanın yüzde 100 şarja ulaşması 200W kablolu hızlı şarj desteği sayesinde 8 dakika, 120W kablosuz hızlı şarj desteği ile 15 dakika oldu.

Xiaomi’nin resmi YouTube kanalında paylaşılan bir video ile hızlı şarj deneyimi gözler önüne serildi. Hızlı şarj deneyimini bambaşka bir seviyeye yükselten Xiaomi, bu konuda lider olarak biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir