Redmi Note 9 serisi 1 milyon satışa ulaştı

 Redmi Note 9 serisi 1 milyon satışa ulaştı

Xiaomi geçtiğimiz günlerde Redmi Note 9 serisinin özelliklerini güncelleyip Çin’de yeniden üretti ve bugün satışa sunuldu. 5G destekli iki akıllı telefon ve 4G destekli bir model duyuran Xiaomi, satış başarısıyla yoluna devam ediyor. Satışa sunulduktan birkaç saat sonra 300 binden fazla satmıştı.

Redmi Note 9 Serisi 1 Milyon Barajını Aştı

Xiaomi, Redmi Note 9 serisini güncelledi ve iki modeline 5G desteği sağlayarak Çin’de yeniden satışa sundu. Redmi Note 9 serisi satışa sunulduktan birkaç saat sonra 300 binden fazla satmıştı. Çin mikroblog sitesi Weibo üzerinden açıklama yapan Redmi, tanıtıldığı günden bu yana 13 gün geçen akıllı telefon serisinin 1 milyon adet satarak bir satış başarısı göstediğini açıkladı.

Redmi Note 9 serisi

Bu verilere bakılarak uygun fiyatlı 5G destekli bir akıllı telefonlar olan yeni Redmi Note 9 serisi Çin’de büyük ilgi gördüğü söylenebilir. Redmi Note serisi uygun fiyatlıyla ve amiral gemisi özellikleriyle bir hayli dikkatleri çekiyor. Uygun fiyata sahip olup bu özellikleri gören kullanıcıların neredeyse ilk tercihi hale gelen akıllı telefon serisi dünya çapında 140 milyondan fazla sattığı açıklanmıştı.

Redmi Note serisi satışları, Xiaomi internet sitesi Mi.com adresinde 2019 yılının dördüncü çeyrek verileri sonucu olarak 110 milyon adet olarak görünüyor. Omdia tarafından yayınlanan ve Redmi Genel Müdürü Lu Weibing tarafından doğrulanan verilerin yakın zamanda internet sitesinde eklenmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir