Redmi Note 8T MIUI 12 güncellemesi almaya başlıyor

Redmi Note 8T MIUI 12 güncellemesi

Redmi Note 8T MIUI 12 güncellemesi almaya başlıyor

ABONE OL 

Redmi‘nin Kasım 2019’da duyurduğu akıllı telefonu Redmi Note 8T MIUI 12 güncellemesi almaya başlayacak. Uzun bir süredir beklenen güncelleme ekim ayında karşımıza çıkacak.

Redmi Note 8T MIUI 12 Güncellemesi Geliyor!

İlk olarak Çin‘deki kullanıcılara gönderilmesi beklenen güncellemenin Avrupa’daki kullanıcılara gelmesinin biraz zaman alacağı belirtiliyor. MIUI 12 güncellemesinin ana özelliklerinin dışında Manzara modu ve Kontrol Merkezi düzeninin de değişeceği belirtiliyor.

MIUI 12 Özellikleri

MIUI 12 ile kullanıcılara sunulacak en önemli özellik ise Dark Mode 2.0 özelliği. Yeni özellik ile çok gelişmiş bir karanlık mod deneyimi sunuyor. Hatta duvar kağıtları bile otomatik olarak kararıyor ve yazı tipi parlaklığı, kalınlığı gibi özellikler otomatik olarak ayarlanıyor.

Xiaomi ayrıca kullanıcılarına “Süper Duvar Kağıtları” sunuyor. Süper Duvar Kağıtları’nın içeriği daha çok uzay temalı görüntüler, hem kilit ekranı hem de ana ekranda kullanılacak olan duvar kağıtları Xiaomi’nin kullanıcılarına sunduğu önemli bir özellik.

Sensory Visual Design özelliği sistemin genel durumunu görselleştirerek kullanıcıları sistemle ilgili grafik ve görseller üzerinden bilgilendiriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.