Redmi Note 8 MIUI 12.5 güncellemesi aldı!

Redmi Note 8 MIUI 12.5 güncellemesi

Redmi Note 8 MIUI 12.5 güncellemesi aldı!

ABONE OL 

Redmi markasının en başarılı olduğu akıllı telefon serilerinden olan Note 8 serisi nihayet MIUI 12.5 güncellemesi aldı. Güncelleme bölgesel olarak değil global olarak tüm kullanıcılara gönderildi.

Redmi Note 8 MIUI 12.5 Güncellemesine Kavuştu

Xiaomi‘nin alt markası olarak tanıdığımız ancak başlı başlıca bir akıllı telefon markası haline gelen Redmi, Note 8 modeline en günce MIUI güncellemesi olan MIUI 12.5 güncellemesini gönderdi. Merakla beklenen güncellemeye nihayet kavuşuldu.

Redmi Note 8 MIUI 12.5 güncellemesi aldı!

V12.5.1.0.RCOMIXM isimli güncelleme yakında tüm Redmi Note 8 cihazlarına gönderilecek. Bu güncellemenin en güzel özelliklerinden biri ise Sanal RAM desteği olacak. Bu güncellemeyi yükleyen Redmi Note 8 kullanıcıları 1 GB Sanal RAM sahibi olacak ve bu sayede akıllı telefonun performansında artış yaşanacak.

Redmi K50 Serisi Geliyor!

Xiaomi‘nin alt markası Redmi yakında K50 serisiyle karşımıza çıkacak. Digital Chat Station tarafından ortaya atılan iddiaya göre Redmi K50 serisi 2022 yılının şubat ayında karşımıza çıkacak. Lansmanda 4 akıllı telefon duyurulacağı ve bu akıllı telefonların MediaTek Dimensity 7000, Dimensity 9000, Snapdragon 870 ve Snapdragon 8 Gen 1 işlemcileriyle karşımıza çıkacağı iddia edildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.