Realme Watch Türkiye fiyatı belli oldu

 Realme Watch Türkiye fiyatı belli oldu

Realme’nin mayıs ayında duyurduğu akıllı saat modeli Realme Watch ülkemizde resmi olarak satışa sunuldu. Uygun fiyatlı bir model olarak duyurulan Realme Watch oldukça ses getirecek bir fiyatla satışa sunuldu.

Realme Watch Özellikleri

Realme Watch tasarım olarak tam bir kare diyemeyeceğimiz bir tasarıma sahip. 1.4 inç dokunmatik ekranı Gorilla Glass 3 ile korunuyor. 12 farklı kadran tasarıma sahip olan akıllı saat, Realme Link uygulaması ile entegre çalışacak. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar rahatlıkla kadranlarını değiştirebilecekler.

Realme Watch

IP68 sertifikasına sahip olan akıllı saat; kalp atışı izleme, uyku kontrolü, hatırlatma özelliği ve meditasyon özelliklerini barındırıyor. 160 mAh bataryaya sahip olan akıllı saat kalp atışı izleme özelliği sürekli çalıştığında 7 gün, bu özellik kapatıldığında ise 9 gün kullanım ömrü sunuluyor.,

İşte Realme Watch Türkiye Fiyatı!

Realme Watch, 599 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Rakipleriyle kıyaslandığında oldukça rekabetçi bir fiyatla sunulduğu açık bir şekilde görünüyor.

Realme’nin akıllı saati, 53 dolar (361 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip olacak. Ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir