Realme satış başarısı dikkat çekiyor!

Realme GT Neo 2

Realme satış başarısı dikkat çekiyor!

ABONE OL 

Realme son yıllarda akıllı telefon pazarındaki payını oldukça arttırdı. Şimdi yeni hedeflerini açıklayan Realme, geçtiğimiz 7 gün içerisinde 1 milyon adet akıllı telefon sattığını açıkladı.

Realme Hedefleri Oldukça Yükseltti

Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi yaptığı açıklamada şirketin yeni hedeflerini açıkladı. Bu açıklamada geçtiğimiz 7 gün içerisinde 1 milyon adet akıllı telefon satışı yaptığını ifade eden Qi, 2021 yılı için hedeflenen 10 milyon adetlik satış hedefine de yakında ulaşılacağını açıkladı.

Realme GT Neo 2T
Realme satış başarısı dikkat çekiyor!

Realme Amiral Gemisi Modeli Duyuracak

China Mobile Global Partners Konferansı düzenlendi. Bu konferansta Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarında 2022 yılının başlarında yeni bir Realme amiral gemisi modeli duyurulacağını açıkladı. 750-800 dolar bandında olacak olan akıllı telefonun özellikle Çin’de sıkı bir rekabete girişebilecek özelliklere sahip olacağı ifade edildi.

Bu akıllı telefonun teknik özelliklerine dair şimdilik bir bilgi olmasa da amiral gemisi bir model olacağı için rakip şirketlerin amiral gemisi modellerine yakın özellikte olacağı ifade edildi.

Şirket son olarak Realme GT Neo2 modelini duyurmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir