Realme Narzo 10 serisinin tanıtımı yeniden ertelendi

Realme Narzo 10 serisinin tanıtımı yeniden ertelendi

ABONE OL 

Realme, Narzo isimi verdiği akıllı telefon serisinin yeni üyeleri olacak Realme Narzo 10 ve Narzo 10A‘yı 21 Nisan tarihinde tanıtacaktı. Ancak yapılan yeni bir açıklama ile serinin tanıtımı yeniden ertelendi.

Realme CEO’su Madhav Sheth attığı tweet ile yeni akıllı telefon serisi tanıtım etkinliğinin yeniden ertelendiğini duyurdu.

Hindistan hükümetinin e-ticaret faaliyetlerini başlayacağı tarihi yeniden erteledi. Bu sebepten dolayı Realme etkinliği de ertelenmiş oldu. Realme Narzo 10 serisi için henüz yeni tanıtım tarihi açıklanmadı. Açıklama yapıldığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Tüm Teknoloji Şirketler Çıkmaza Girdi

Dünyayı etkisi altına alan Korona virüs sebebiyle birçok teknoloji devi şirket etkinliklerini ertelemişti. Realme, Vivo ve Xiaomi gibi şirketler Korona virüs sebebiyle etkinliklerini ya erteledi ya da çevrim için olarak düzenlemek zorunda kaldı.

Hindistan’da faaliyet gösteren e-ticaret şirketlerinin faaliyetlerinde yeniden bir erteleme kararı gelmesseydi Vivo ve Xiaomi‘nin de yeni akıllı telefonları V19 ve Mi 10 serisinin tanıtılması bekleniyordu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.