Realme hedefine ulaştı: 10 milyon

Realme hedef

Realme hedefine ulaştı: 10 milyon

ABONE OL 

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi, Çin için hedeflediği 10 milyon adetlik satışa 2021 yılı bitmeden ulaştı. Bu da şirketin, kendi ülkesinde giderek artan bir talebe sahip olduğunu gösteriyor.

Realme Hedefine Erken Ulaştı

Realme akıllı telefon üretimine her ne kadar sonradan dahil olsa da Huawei‘den oluşan boşluğa Xiaomi ile birlikte rahatça yerleşti. 2021 yılı için 10 milyon adet akıllı telefon satışı hedeflenmişti. 2021 yılının bitmesine neredeyse 50 gün kala 10 milyon adetlik satış başarısına ulaştı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde toplamda 1 milyon adetlik akıllı telefon satışı gerçekleştiren şirket, başarısıyla pazar payını arttırmaya devam ediyor.

Realme amiral gemisi
Realme hedefine ulaştı: 10 milyon

Realme Amiral Gemisi Modeli Duyuracak

China Mobile Global Partners Konferansı düzenlendi. Bu konferansta Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarında 2022 yılının başlarında yeni bir Realme amiral gemisi modeli duyurulacağını açıkladı. 750-800 dolar bandında olacak olan akıllı telefonun özellikle Çin’de sıkı bir rekabete girişebilecek özelliklere sahip olacağı ifade edildi.

Bu akıllı telefonun teknik özelliklerine dair şimdilik bir bilgi olmasa da amiral gemisi bir model olacağı için rakip şirketlerin amiral gemisi modellerine yakın özellikte olacağı ifade edildi.

Şirket son olarak Realme GT Neo2 modelini duyurmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir