Realme gümbür gümbür geliyor! İşte Realme Watch

   Realme gümbür gümbür geliyor! İşte Realme Watch

  Realme 25 Mayıs‘ta düzenleyeceği çevrim içi etkinlikle 8 farklı ürün tanıtacak. Aralarında Realme X50 Pro Player Edition‘da olmak üzere akıllı televizyon, akıllı saat ve kablosuz kulaklık tanıtması bekleniyor.

  Şirketin ilk akıllı saati olacak olan Realme Watch’a ait olduğu iddia edilen görüntüler önceden sızdırılmıştı. Tasarım olarak Apple Watch’a çok benzeyen akıllı saat 25 Mayıs’ta tanıtılacaklar arasında yer alıyor.

  Sadece Apple Watch değil aynı zamanda Oppo Watch ile olan benzerliği de dikkatlerden kaçmıyor.

  Realme Watch

  Realme Watch Teknik Detayları

  Akıllı saat hakkında gelen sızıntıların başında 1.4 inç dokunmatik bir ekana sahip olacağı geliyor. Tanıtılırken sadece siyah kordona sahip olması beklenen akıllı saatin daha sonradan renkli kordonlarının da satışa sunması bekleniyor.

  Gerçek zamanlı kalp atış sensörü, kan oksijen seviyesi izleme gibi özelliklerin yer alacağı akıllı saatin 14 farklı spor moduna da sahip olması bekleniyor.

  Müzik kontrol ve kamera kontrol özelliklerine sahip olması beklenen akıllı saat için geliştirilen uygulama ile bağlantı kurulup tüm Realme cihazlarının kontrolü sağlanabilecek.

  Realme Watch fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Tanıtılacak olan tüm cihazların fiyatları 25 Mayıs’ta netleşecek.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir