Realme GT 2 Pro tanıtım tarihi resmen belli oldu!

Realme GT 2 Pro tanıtım tarihi

Realme GT 2 Pro tanıtım tarihi resmen belli oldu!

ABONE OL 

Realme kurucusu ve CEO’su Sky Li tarafından yapılan açıklama ile Realme GT 2 Pro modelinin tanıtım tarihi açıklandı. Bu tarihin açıklanmasının ardından Realme hayranları heyecanlanmaya başladı.

İşte Realme GT 2 Pro Tanıtım Tarihi!

Daha önce defalarca kez sızıntılar ile karşımıza çıkan Realme GT 2 Pro modelinin tanıtım tarihi Realme CEO’su Sky Li tarafından doğrulandı. Realme GT 2 Pro modeli 20 Aralık Türkiye saati ile 12:00‘de başlayacak etkinlik ile duyurulacak.

Realme GT 2 Pro tanıtım tarihi resmen belli oldu!

Realme GT 2 Pro, 1 TB Depolama Kapasitesi Seçeneğiyle Geliyor

Son zamanlarda büyük çıkış yakalayan Realme markasının yeni modeli GT 2 Pro yakında karşımızda olacak. Defalarca kez sızıntıları ortaya çıkan akıllı telefonun depolama kapasitesine dair yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Ortaya bir görüntü de Realme GT 2 Pro modelinin 1 TB depolama kapasitesi ile kutusundan çıkacağı göründü. Depolama kapasitesi seçeneği olarak sunulacak olan özelliğin günümüzde bir hayli önemli olduğunu da ifade etmek gerekiyor.

Özellikle uygulama ve mobil oyunların popülerleşmesi ve belirli bir kalite seviyesinin üzerine çıkması ekstra depolama kapasitesi alanı ihtiyacını arttırıyor. Akıllı telefon üretici şirketlerde bu gelişmeleri yakından takip edip akıllı telefonların depolama kapasitesi seçeneklerini giderek arttırıyor.

Benzer bir hamleyi Apple da yapmış ve iPhone 13 serisindeki en düşük depolama kapasitesi seçeneğini 128 GB olarak karşımıza çıkmıştı. Pro ve Pro Max versiyonlarının 1 TB depolama kapasitesine sahip versiyonları da büyük ilgi görüyor.

Realme GT 2 Pro Özellikleri!

Akıllı telefon pazarında oldukça iyi bir çıkış yakalayan Çin merkezli teknoloji şirketi yakında Realme GT 2 Pro isimli akıllı telefonu ile karşımıza çıkacak. AnTuTu‘daki verilere göre bu akıllı telefonu gücünü RMX3300‘dan alacak. Bu işlemci modeli Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon işlemcisinin 8 Gen 1 platformu olarak biliniyor. 12 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesine sahip olan akıllı telefon Android 12 işletim sistemiyle kutusunda çıkacak.

Realme GT 2 Pro, 1.025.215 olan AnTuTu puan ile en yüksek AnTuTu puanına sahip 3. akıllı telefon olma unvanını elde ediyor. Henüz ne zaman karşımıza çıkacağı ve hangi fiyatla karşımıza çıkacağı belli olmayan akıllı telefonun detayları ilgiyle takip ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.