Realme CEO’su X50 5G’nin kamerasını paylaştı

Realme CEO’su X50 5G’nin kamerasını paylaştı

ABONE OL 

Realme CEO’su X50 5G‘nin kamerasını paylaştı. Realme CEO’su Madhav Sheth, cihazın görsellerin sızdırılması yerine kendi paylaşmayı tercih etti. X50 5G modelinin arka kısmının tamamen göründüğü fotoğraflar büyük beğeni topladı. 4 arka kameraya sahip olan telefon çok şık bir renk geçişiyle 7 Ocak‘ta tanıtılacak.  X50 Realme’nin ilk 5G‘li olacak.

Realme CEO’su X50 5G’nin kamerasını paylaştı

Telefonun arka tasarımının bir hayli şık olduğu görülüyor. 4 kameranın özellikleri ise şöyle: 64 MP + 8 MP + 13 MP + 2 MP. Telefonun kamera kurulumu ise bir hayli şık olduğu görülüyor.

7 Ocak’ta tanıtılacak olan modelde hakkında birkaç sızıntı da mevcut. Bu sızıntılara göre telefonun ön tarafında da kullanıcıları iki kamera karşılayacak. Bunlar kameraların da  32 MP + 8 MP çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Telefonun bataryası da 4500 mAh kapasiteye sahip olacağını iddia ediliyor. Realme X50 5G modelinin bataryasının bir hayli güçlü olduğu da geçtiğimiz günlerde Realme Ürün Müdürü Wang Wei Derek‘in kişisel hesabından pil ömrü hakkında paylaşım yapmıştı. Bir günlük kullanımdan sonra şarjın %62 seviyelerine geldiğini göstermişti. Pilin güçlü olmasının yanında 30W hızlı şarj desteği de X50 5G’de yer alıyor.

Sızdırılan diğer özellikleri ise şöyle:

  • Ekran: 6.67 inç
  • İşletim Sistemi: Android 10
  • İşlemci: Snapdragon 765G
  • RAM: 6 GB – 8 GB
  • Depolama: 128 GB – 256 GB

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

iPhone 12’de çentik ekran olmayacak

Realme telefon arayüzüne reklam ekliyor

Ucuz Akıllı Televizyonlar veri topluyor

“Realme CEO’su X50 5G’nin kamerasını paylaştı” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir