Realme Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro tanıtıldı! İşte fiyatları

 Realme Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro tanıtıldı! İşte fiyatları

Realme bugün düzenlediği ”Leap To Next Gen” isimli etkinlikte Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro modellerini tanıttı. Daha öncede Buds Air, Buds Air Q ve Buds Air Neo modellerini duyuran teknoloji şirketi alternatiflerin sayısını arttırmaya devam ediyor.

Realme Buds Air Pro Özellikleri

Buds Air Pro tasarım olarak Apple Airpods Pro’yu anımsatıyor. Daha önceki ürettiği kablosuz kulaklıklarda Aktif Gürültü Engelleme (ANC) modu bulunmazken Buds Air Pro modeli Aktif Gürültü Engelleme moduyla birlikte kullanıcılarına karşısına çıkacak. Bu mod sayesinde 35 Db (Desibel) ses azalttığı verilerle ortaya çıkıyor.

Kablosuz kulaklık kullanırken dış sesi tamamen kesilmesi sağlıklı bir durum değil. Bu sebepte dolayı Buds Air Pro, Şeffaflık Modu ismi verilen bir mod ile çevrenizdeki seslerden haberdar olmanızı sağlıyor ve tamamen çevreden kopuk bir kulaklık deneyiminin önüne geçiyor. Belki de kablosuz kulaklık kullanan kullanıcıların en çok şikayet ettiği konu telefon görüşmelerinden dış seslerin çok fazla gelmesi. Bunun için ise Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) modunu barındırıyor ve sağlıklı bir şekilde telefon görüşmesi gerçekleştirme imkanını kullanıcılarına veriyor.

Her iki kulaklıkta yalnızca 5 gram ağırlıkta, kutusunun ağırlığı ise 39.5 gram olarak açıklandı. Buds Air Pro gücünü 28 mm S1 çipinden alıyor. 94 ms‘lik düşük bir gecikme süresine sahip olan gelişmiş bir Oyun Moduna sahip olan Buds Air Pro, 10 mm‘lik Bas Güçlendirme Sürücünü de bünyesinde barındırıyor.

Realme Buds Air Pro

486 mAh bataryaya sahip olan kablosuz kulaklık, ANC kapalıyken 25 saat, ANC açıkken 20 saatlik kullanım deneyimi kullanıcılara sunuyor. Kulaklıkların şarjı bittiğinde ise 10 dakika gibi kısa bir sürede hızlı dolum gerçekleştirerek 3 saatlik kesintisiz kullanımı kullanıcılarına sunuyor.

Realme Buds Air Pro

Diğer kablosuz kulaklıklar gibi dokunmatik komutlar da alabilen Buds Air Pro, iki kere üst üste dokununca Durdur/Oynat komutunu uyguluyor. Üç kere üst üste dokununca bir sonraki şarkıya geçmeyi sağlıyor. IPX4 sertifikasıyla terlemelere karşı dayanıklı olan model Bluetooth 5.0 teknolojisini barındırıyor.

Realme Buds Wireless Pro Özellikleri

Realme Buds Wireless Pro, bir önceki modelinden ufak farkları bulunan bir model olarak duyuruldu. Aktif Gürültü Engelleme modunu kullanıcılarına sunan model Bluetooth üzerinden 990 Kbps‘ye kadar ses akışına izin verir. Buds Wireless modelinde 328 Kpbs seviyesinde ses akış kapasitesi bulunuyordu.

Realme Buds Wireless Pro

13.6 mm Bas Arttırma Sürücüsü bulunurken, Oyun Modu 119 ms gecikme sunuyor. ANC kapalıyken 22 saat, ANC açıkken 16 saat kullanım deneyim sunan Buds Wireless Pro, 160 mAh bataryaya sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bir önceki modelden farklı olarak USB-C portu bulunan Buds Wireless Pro 1.5 saatte tam şarj olabilir. 5 dakikalık bir şarj ile 1.7 saatlik kullanım deneyimi kullanıcılara sunuyor.

Realme Buds Wireless Pro

Buds Air Pro gibi IPX4 sertifikası ile terlemelere karşı dayanıklı olduğunu kanıtlıyor. Yine Budss Air Pro gibi Çevresel Gürültü Engelleme (ENC), Bas Kuvvetlendirme modunu kullanıcılarına sunuyor.

Her iki modelde Realme Link uygulamasına bağlanarak yazılım güncellemelerini yapabiliyor ve anlık verilerini kullanıcısına sağlıyor.

İşte Realme Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro Fiyatları!

  • Buds Air Pro, 68 dolar (532 TL + vergiler) fiyat etiketiyle,
  • Buds Wireless Pro, 55 dolar (430 TL + vergiler) fiyat etiketiyle 16 Ekim‘de Hindistan‘da satışa sunulacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir