Realme Buds Air Pro Me geliyor!

 Realme Buds Air Pro Me geliyor!

Realme akıllı telefonlarının yanı sıra ürettiği kablosuz kulaklık modelleriyle de dikkatleri çekiyor ve kablosuz kulaklık piyasasındaki yerini giderek kalıcılaştırıyor.

Realme Buds Air Pro Me Modelinin Yakında Karşımıza Çıkması Bekleniyor

Daha önce Buds Air, Buds Air Neo, Buds Air Pro, Buds Q gibi kablosuz kulaklık modellerini duyuran Realme, şimdi de Buds Air Pro Me modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tasarım olarak Realme Buds Air Pro’ya benzeyeceği iddia edilen kablosuz kulaklık hakkında şimdilik teknik bir detay bulunmuyor. Ancak kısa süre içerisinde yeni sızıntıların gelmesi bekleniyor.

Realme Buds Air Pro Me

Realme Buds Air Pro Me modelinde ANC olarak bilinen Aktif Gürültü Engelleme modunun bulunması bekleniyor. Eğer bu özelliğe yer verilmezse Realme Buds Air modelinden tasarım dışında herhangi bir farklılık olmayacak. ANC dışında kablosuz şarj desteğinin de Realme Buds Air Pro Me modelinde yer alması bekleniyor.

Realme Buds Air Neo Özellikleri

Realme’nin ilk bluetooth kulaklığının devamı niteliğinde olan Realme Buds Air Neo, 3 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. Kutusundan beslenen Buds Air Neo bu şekilde 17 saatlik kullanım imkanı tanıyor. Instant Auto Connection (Anlık Otomatik Bağlanma) özelliğinin yanı sıra Bluetooth 5.0 desteğiyle oldukça güncel bir kulaklık olarak duyuruldu.

Serinin ilk kulaklığında bulunmayan yeşil ve kırmızı versiyonları bulunan Buds Air Neo dikkatleri üzerine çekiyor. Serinin ilk üyesinde bulunan Type-C ile şarj olma imkanı Buds Air Neo’da bulunmayacak. MicroUSB girişine sahip olması beklenen bluetooth kulaklık Bluetooth 5.0 teknolojisini barındıracak. Ayrıca daha iyi ses kalitesi ve pil verimliliği için R1 yonga setinin kullanımı devam edecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir