Realme Buds Air 2 tanıtım tarihi açıklandı

 Realme Buds Air 2 tanıtım tarihi açıklandı

Realme, akıllı telefon üreticisinden çok bir ekosistem sunan teknoloji şirketi olarak biliniyor. Daha önce duyurduğu akıllı saatler, kablosuz kulaklıklarla birlikte birçok akıllı telefonu da kullanıcılarına sunmuştu. Realme CEO’su Madhav Sheth, Realme Buds Air 2 tanıtım tarihi açıkladı.

İşte Realme Buds Air 2 Tanıtım Tarihi

Realme CEO’su Madhav Sheth, yaptığı açıklamada yeni bir kablosuz kulaklık müjdesi verdi. Realme Buds Air modelleri Apple Airpods modellerini anımsatıyor. Fiyat performans olarak kullanıcılarına başarılı cihazlar sunan Realme, seriyi devam ettirme kararı aldı.

Realme Ekosistemi

Realme Buds Air 2 isimli olacak olan model 2021 yılının ilk çeyreğinde karşımıza çıkacak. 2021 yılında 100’den fazla ürün duyurmayı planladıklarını belirten Madhav Sheth, daha fazla detay veremeyeceğini ve sürpriz lansmanlar olacağını belirtti:

”Temelde, akıllı ve bağlantılı bir ev. Bu yüzden ürün ekibimiz başka kategorilere de bakıyor. Ben de bu konuya çok fazla dahil oluyorum. 2021’de çok fazla konuşamayacağım sürpriz lansmanlar mutlaka olacak. Ama yeni iç görüşleri alır almaz size haber vereceğim.”

Realme Buds Air Pro Master Edition Tanıtıldı!

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) modu bulunan kablosuz kulaklık sesi 35 desibele kadar azaltıyor. Gücünü Realme S1‘den alan Buds Air Pro Master Edition iki mikrofona sahip olarak kutusundan çıkacak.

10 mm sürücülere sahip olan kablosuz kulaklık, Dinamik Bas Kuvvetlendirme desteğini de sağlıyor. IPX4 sertifikası ile suya karşı dayanıklı olduğunu kanıtlıyor. 94 ms‘lik oyun gecikme süresi bulunan Realme Buds Air Pro Master Edition, 15 dakika şarj edilerek 7 saatlik oyun deneyimini kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca kutusundaki şarj ile birlikte toplamda 25 saatlik pil ömrünü kullanıcılarına sunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir