Realme ayda 1 milyon akıllı telefon satıyor!

Realme

Realme ayda 1 milyon akıllı telefon satıyor!

ABONE OL 

Çin merkezli teknoji şirketi Realme büyümeye devam ediyor. Oppo’nun alt markası olarak faaliyetlerini sürdüren şirket kısa sürede büyük bir başarı elde etti ve yalnızca Çin’de ayda 1 milyon adet akıllı telefon satışına ulaştıklarını açıkladı.

Realme’nin Başarı Sırrı Açıklandı!

Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi tarafından yapılan açıklamalar Realme’nin başarısının detaylarını ortaya çıkarıyor. Xu Qi, yaptığı açıklama ile şirketin yalnızca Çin’de aylık olarak 1 milyondan fazla akıllı telefon satışı gerçekleştirdiğini belirtti. İki yıl önce Realme markası hayata geçmeden önce akıllı telefon pazarının yeni bir oyuncuya ihtiyacının olup olmadığını düşündüklerini belirten Qi, 5G teknolojisine odaklandıklarını ve bu sayede başarıyı yakaladıklarını açıkladı.

Özellikle Çin pazarında 5G modeller ile başarıya ulaşan şirket akıllı telefon üretmeye de devam ediyor. Realme GT ve Realme GT Neo modellerini duyuran şirket şimdilerde Realme GT Neo Flash modeli üzerinde çalışıyor. Bu modelinde yakında karşımıza çıkması bekleniyor.

Realme GT Neo
GT Neo

Realme Türkiye’de Üretime Başlıyor

Realme Türkiye resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile birlikte ülkemizde akıllı telefon üreten markalara bir yenisi ekleniyor. Daha önce Xiaomi ve Oppo ülkemizde akıllı telefon üretimi için girişimlere başlamış ve ilk modelleri üretmişlerdi. Realme Türkiye resmi Twitter hesabından şu not paylaşıldı:

”Vaziyet alın, buralar karışacak. Türkiye’de üretilen ilk Realme telefonu sence hangisi? Tahminleri alalım”

Ayrıca tweet’te paylaşılan görselde ”Yeni bir C modeli geliyor, hatta yerli bir C geliyor!” ifadesi yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.