Realme 240W hızlı şarj adaptörünü duyurmaya hazırlanıyor! Dehşet bir hız

Realme 240W hızlı şarj adaptörü

Realme 240W hızlı şarj adaptörünü duyurmaya hazırlanıyor! Dehşet bir hız

ABONE OL 

Akıllı telefonlardaki hızlı şarj desteği giderek yükselmeye devam ediyor. 120W ve 165W hızlı seçeneklerine şaşırırken şimdi de karşımıza 240W hızlı şarj destekli adaptör çıktı.

Realme 240W Hızlı Şarj Adaptörü Duyuracak

Akıllı telefonlar hayatımızın en önemli parçalarından birisi haline geldi. Son 10 yılda akıllı telefonlardaki gelişmeler beraberinde batarya problemini de çıkardı. Batarya kapasiteleri yükselirken hızlı şarj teknolojisi de gelişmeye devam etti.

Birçok şirket 120W hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunmaya başladı. Oyun telefonu olarak isimlendirilen modeller 165W hızlı şarj desteğiyle defalarca kez karşımıza çıktı. Ancak 240W hızlı şarj desteğini daha önce hiçbir modelde henüz görmedik. Realme bu konuda bir hamle yapıyor ve 240W hızlı şarj desteği sağlayan adaptörünü duyurmaya hazırlanıyor.

Realme 240W hızlı şarj adaptörünü duyurmaya hazırlanıyor!

Realme tarafından geliştirilen bu adaptör SuperVOOC ismiyle karşımıza çıkacak. Realme duyuracağı adaptörle ilgili bir de video paylaşmıştı. Bu videoda 240W hızlı şarj desteğiyle 9 dakikada yüzde 100’lük bir dolum gerçekleştirebildiğini gösterdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir