Realme 200 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleştirdi!

Realme 200 milyon

Realme 200 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleştirdi!

ABONE OL 

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, 200 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleştiren şirketlerin arasına dahil oldu.

Realme 200 Milyon Kulübüne Girdi

Realme, akıllı telefon pazarına çok yakın zamanda girmiş olmasına rağmen kısa sürede 200 milyon adet gibi üst düzey bir satışa başarısı gösterdi. 2021 yılında 100 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleştirdiğini açıklayan şirket, aradan geçen 2 yılın ardından toplamda 200 milyon adet satış gerçekleştirdiğini açıkladı.

Realme 200 milyon adet akıllı telefon satışıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

2021 yılında 100 milyon satış rakamına ulaşmasından bu yana şirket, tüm zorluklara rağmen ilerlemeye devam ederek, 200 milyon gönderim rakamına ulaşan en hızlı beşinci marka haline geldi ve uluslararası arenada resmi olarak elit ‘200 Milyon Kulübü’ne katıldı. Rekabetin giderek arttığı bir pazarda Realme, kararlı bir şekilde ilerleyerek defalarca ‘rüzgâra karşı mucizeler’ yarattı.

2018 yılında, 701’den fazla akıllı telefon markası ve önde gelen markaların istikrarlı hiyerarşisini içinde barındıran yüksek oranda doymuş bir küresel pazarda ortaya çıkışından bu yana Realme, küresel pazarı keşfetmek için mücadele ediyordu ancak şimdi istikrarlı bir şekilde yerleşmiş durumda. Kendini dünya çapındaki gençlere üstün deneyimler sunmaya adamış olan şirket, beş yıl üst üste en iyi on küresel satıcı arasında yer aldı ve bir pazar lideri haline geldi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir