Realme 125W hızlı şarj üzerinde çalışıyor

 Realme 125W hızlı şarj üzerinde çalışıyor

Realme Başkan Yardımcısı ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth son röportajında 125W hızlı şarj başta olmak üzere birtakım açıklamalarda buldu.

Realme 125W Hızlı Şarj Çalışmalarını Sürdürüyor

3 dakikada bataryayı yüzde 33 doldurabilecek güce sahip olan 125W UltraDart hızlı şarj teknoloji üzerinde çalıştıklarını ve bu teknolojinin dünyada bir ilk olacağını belirten Sheth, çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini ve detaylar için yeni açıklamaların beklenmesi gerektiğini belirtti.

Satışa sunmak için çalışmalar yaptığını belirten Madhav Sheth bu alanda en büyük rakibi olan Xiaomi markasına adeta çelme atmak istiyor. Üstü kapalı bir şekilde detay verilmeden yapılan açıklama merakları uyandırdı.

Röportajda sorulan ön kamerada neden otomatik netleme özelliği olmadığı sorusuna ise Sheth şu şekilde cevap verdi:

”Ön kamerada otomatik netlemeyi etkinleştirmek için, kalınlık veya pil tehlikeye atılacaktır. En önemli neden hala tüketici talebidir. Tüketiciler arasında yaptığımız araştırmaya göre, ön kamera ile yakalanacak nesneler ve mesafe neredeyse sabit olduğundan, tüketiciler selfie için zorlanmıyor. Her zaman net fotoğraflar elde edebilirler. Bu nedenle ön kamerada otomatik netleme talebi yüksek değil. Bu nedenle daha önemli kamera veya pil hacminden ödün vermek istemiyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir