48 TL fiyatıyla QCY T1C Bluetooth kulaklık

48 TL fiyatıyla QCY T1C Bluetooth kulaklık

ABONE OL 

QCY T1C Bluetooth kulaklık 48 Türk Lirası fiyatıyla satışa sunuldu. 2018’in dördüncü çeyreğinde, Çinli bir kablosuz Bluetooth kulaklık şirketi olan QCY T1 popülerlik kazanmaya başladı. O zamandan beri oldukça tutarlıydı ve küresel pazardaki konumu şu an daha da iyi. O zaman kulak içi kulaklıkların fiyatı 14 dolardı yani 95 TL fiyat etiketine sahipti. Şirket, cihazlarının fiyatını düşürmek için elinden geleni yapıyor.

QCY T1C olan QCY’nin en son kulaklıkları aslında iki yıl önce satılan kulaklıkların yarı fiyatına satılıyor. QCY T1C şu anda Xiaomi Youpin’de 7 dolar yani 48 TL fiyat etiketine sahip. Otomatik ikinci bağlantı, kolay eşleştirme ve özel uygulaması ile ayar yapmamızı destekliyor.

Kulaklığın kutusunda kapağı olmayan özel bir tasarıma sahip. Kulaklıklar çıkarılabilir ve doğrudan yerleştirilebilir. Kulaklıklar, üstün bir görünüm kazandıran ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Cep telefonu arayüzü bir açılır pencereyi otomatik olarak etkinleştirir ve bir dokunuşla kulaklığa bağlanabilirsiniz. Bu eşleştirmeyi kolaylaştırır. Özel uygulama aracılığıyla, kulaklığın anahtar dilini ayarlayabilir, şarkıyı istediğiniz zaman kesebilir ve en sevdiğiniz müzik modunu seçebilirsiniz.

Ayrıca, bu kulaklık polyester film diyaframı kullanıyor. Yani ses efekti dolu ve üç boyutlu olarak geliyor. Sol ve sağ, ana ve yardımcı kulaklıklar ne olursa olsun, bu cihaz hala mükemmel çalışıyor. Tek binoral moda ek olarak, iki kulaklık farklı cihazlara da bağlanabiliyor bu sayede 2 kişi tek kulaklık ile müzik dinleyebiliyor.

380 mAh şarj bölmesi ile ihtiyacınız olan ekstra süreyi karşılayacak. Bu cihaz toplam 20 saatlik çalma süresine imkan tanıyor.

QC1 T1C, karşı tarafı daha net duymak için ENC gürültü azaltma teknolojisini kullanırken binaural çağrıları destekliyor. Ayrıca Bluetooth 5.0 teknolojisiyle hem video hem de oyunların ses gecikmesini daha düşürüyor. 

Ayrıca, bu kulaklıkta yan tarafta bir işlev tuşu bulunur. Bu tuş, sesli asistanı (Xiaoai sınıf arkadaşı, Apple Siri) devreye sokmak için kullanılıyor. Ayrıca tıklama sayısına göre duraklatma, devam etmeyi, önceki şarkıyı açma, sonraki şarkıyı açma gibi işlevler sunuyor. 

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir