PUBG Mobile – Survivor iş birliği açıklandı

PUBG Mobile - Survivor iş birliği açıklandı

PUBG Mobile – Survivor iş birliği açıklandı

ABONE OL 

Mobil oyun dünyasının en popüler oyunlarından biri olan PUBG Mobile ile Türk televizyon dünyasının en sevilen şovlarından biri olan Survivor iş birliği açıkladı.

PUBG Mobile – Survivor İş Birliği Açıklandı

Yakın bir zamanda Evangelion ile bir iş birliği açıklayan Tencent Games‘in önemli oyunu PUBG Mobile, şimdi de Survivor ile bir iş birliği gerçekleştirdi. İş birliği kapsamında YouTube ve oyun dünyasının ünlü isimleri, Survivor yarışmasının çekimlerinin yapıldığı Dominik’te özel bir bölüm gerçekleştirecek.

25 Haziran tarihinde PUBG Mobile resmi YouTube kanalında yayınlanacak olan etkinlik 30 Haziran’a kadar sürecek ve hem Survivor hem de PUBG Mobile ile ilgili birçok etkinlik düzenlenecek. Etkinliklere izleyiciler de dahil olabilecek ve bazı görevleri yapmaları istenecek. Görevleri başarı ile tamamlayan oyun severler ise Survivor temalı özel hediyeler alabilecek. Şimdiden PUBG Mobile resmi YouTube kanalına abone olarak bu etkinliğe dahil olabilirsiniz.

PUBG Mobile – Survivor iş birliğine özel, PUBG Mobile yayıncılarının ve ünlü isimlerin yarışmacı olduğu efsane bir bölüm geliyor. Hayatta kalmanın sırlarının ortaya çıktığı, kıyasıya mücadeleler sonucunda bir kişinin şampiyon olacağı özel bölüm 25 Haziran’da yayında!

Yarışmacılar: Mami Emen, Mezarcı, Ahmet Can Dündar, Eda Biçim, Yaren Alaca, Eda Sakız, Tugay Gök, Doch, Yattara, Tuna Tavus, Dila Kent ve Semiraminta

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir