PUBG Mobile rekor üstüne rekor kırdı!

PUBG Mobile rekor üstüne rekor kırdı

PUBG Mobile rekor üstüne rekor kırdı!

ABONE OL 

PUBG Mobile rekor üstüne rekor kırdı. Korona virüs döneminde mobil oyunlara olan ilgi arttı. Google Play Store ve App Store’da PUBG Mobile’ın indirilmesi ikinci çeyrekte 14 milyar indirme yaptı.

Aylık mobile aktif oyuncu olarak PUBG Mobile 1. Sıraya oturdu. Yıllardır bu potansiyelini korumaya devam etti. Onun ardından Candy Crush Saga, Ludo King, Call of Duty ve Free Fire takip ediyor.

PUBG Mobile Rekor Üstüne Rekor Kırdı! 3

Dünyanın en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG Mobile masaüstünde de başarı elde etti. Oyun son 6 boyunca 1.3 milyar dolar gelir elde etti. PUBG Mobile’ın toplam hasılatı ise 3 milyar doları buldu.

Oyun toplamda 3 milyar dolara ulaşarak rekor kırdı. Aylık performansı ise 270 milyon dolara ulaştı.

PUBG Mobile rekor üstüne rekor kırdı

PUBG Mobile Mayıs Ayının En Çok Hasılat Yapan Oyunu Oldu

Steam’de yayınlanan ve oyun pazarında çok önemli bir yer edinen PUBG oyununun telefon versiyonu PUBG Mobile Mayıs ayının en çok hasılat yapan oyunu oldu. Mayıs ayında 226 milyon dolar hasılat yapan mobil oyun çıktığı günden beri en sevilen mobil oyunlardan biri olmuştu.

Mayıs ayının en çok hasılat yapan ikinci mobil oyunu olan Honor of Kings‘in ve PUBG Mobile oyununun yapımcısının aynı olması dikkat çekti. Tencent yıllık yüzde 42 büyüme sağladı ve büyümesinin boşuna olmadığını kanıtlamış oldu.

PUBG Mobile için yeni mod geliyor

PUBG Mobile Sezon 14 Yayınlanma Tarihi

PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass 12 Temmuz 2020’de sona erecek ve Royale Pass her zaman bir öncekinin sezondan 2 gün sonra piyasaya sürülür. Sezon 14 Royale Pass’ın 14 Temmuz 2020’de resmi olarak piyasaya sürülecek. 14 savaş kartı size 600 UC’ye mal olacak ve Royale Pass’i ve bol miktarda kıyafet kaplama gibi ödülleri tamamladıktan sonra UC’nizi geri alacaksınız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir