PUBG Mobile iPhone 11 Pro ve AirPods hediye ediyor

PUBG Mobile iPhone 11 Pro ve AirPods hediye ediyor

PUBG Mobile iPhone 11 Pro ve AirPods hediye ediyor

ABONE OL 

Gelecek hafta 12. sezonunu kapatacak olan PUBG Mobile, kullanıcılar için yeni sezonda Şanslı Para Ağacı isimli bir etkinlik başlatarak hediyeler verecek. Günde iki kez ağaç sallama hakkı sunulacak olan oyuncular iPhone 11 Pro, AirPods ve birçok oyun içi hediye kazanma fırsatı yakalayacaklar.

pubg mobile

Mobil oyun pazarının iddialı yapımı olan PUBG Mobile, bugün bir duyuru yaparak oyuna 0.18.0 güncellemesinin yayınlanacağını açıkladı. Yapılan açıklamada güncellemenin 7 Mayıs tarihinde yayınlanacağı da belirtildi ve yeni güncellemeyle yeni bir de etkinlik müjdesini verdi.

PUBG Mobile Şanslı Para Ağacı etkinliği

12. sezonun kapanışını kutlamak adına şirket oyuncular için bir etkinlik başlattı. Yeni etkinlikte oyuncular günde 2 kez verilen hak ile hem oyun içi hem de oyun dışı hediyeler kazanma fırsatı yakalayacaklar. 28 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında sürecek olan etkinlikte toplam 1 adet iPhone 11 Pro ve 2 adet de AirPods kulaklık kazanma fırsatı yakalanacak.

iPhone 11 Pro ve AirPods ödüllerinden birini kazanan kullanıcılardan adres bilgileri istenecek ve ödülleri adreslerine gönderilecek.

Ayrıca iki kez verilen sallama hakkında şöyle bir durum da bulunuyor. Oyuna giriş yapan her oyuncuya ilk hak verilirken ikinci hak için bir görevin tamamlanması gerekecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.