PUBG 1 Nisan’a özel Fantezi Battle Royale modu açıkladı

PUBG Fantezi Battle Royale

PUBG 1 Nisan’a özel Fantezi Battle Royale modu açıkladı

ABONE OL 

2019 yılında ortalığı kasıp kavuran PUBG (PlayerUnknown’s BattleGrounds) oyunu tahtı sallanırken yeni bir mod duyurdu. Sınırlı süreli olacak olan yeni mod Fantezi Battle Royale, adından da anlaşılacağı üzere fantastik bir temaya sahip.

Oyuncuların farklı kategoriler seçerek takımlarıyla mücadele edecekleri yeni mod, 1-8 Nisan tarihleri arasında oynanabilecek. Oyuncular oyuna yeni moda özel eklenecek olan dört farklı karakterden birini seçerek savaş alanında hayatta kalmaya çalışacaklar.

Erangel Dragon’s Isle haritasında maksimum 80 kişiyle oynanacak yeni oyun moduna ana lobiden girilebilecek. Yalnızca TPP (Üçüncü Şahıs) modunun aktif olacağı oyunda 4 kişilik 20 farklı takım savaşacak. Yeni moda özel olarak dost ateşi (takım arkadaşı öldürme) kapalı olacak ve bu modda alınacak sonuçlar deneyim puanına ve Survivall Pass’e eklenmeyecek.

PUBG Fantezi Battle Royale modunun karakterleri

pubg, fantezi battle royale, barbar
  • Barbar

Yüksek can yüzdesine sahip olan ve yakın dövüş seven Barbar karakteri, öfke anında hızlı hareket ederek uzun kılıcını kullanarak geniş bir alana hükmeder. Her başarılı hasarda hareket hızları artar. Mega Enerji İçeceği üretebilir ve bu içecekle canlarını yenileyebilirler.

pubg fantezi battle royale, avcı
  • Avcı

Avcılar arbalet kullanarak uzun menzilde nişancı olarak kullanılabiliyor ve birden fazla atış yapma özelliğiyle rakiplere yüksek hasar verebiliyorlar. Görünmezlik özelliği vardır ve hareket sesi çıkarmadan rakiplerine sinsice yaklaşabilirler. Işık bombası yeteneği ile rakiplerini kör edebilirler ancak kırılgan yapılarıyla ölmeleri diğer karakterler göre daha kolaydır.

pubg, fantezi battle royale, büyücü
  • Büyücü

Büyücüler ateş yağmuru özellikleriyle rakiplerine yüksek hasarlar verebilirler. Asa kullanarak iki kez üst üste ateş topu atabilir, ateş büyüleri yapabilir ve gökyüzünden ateş yağmuru yağdırabilirler. Tüm kahramanlar arasında en düşük can yüzdesine sahiptirler ve barbar karakterinin bir numaralı hedefleridir.

pubg mobile, fantezi royale, paladin
  • Paladin

Paladin karakterine sahip olanlar iyileştirme özelliğiyle takım arkadaşlarına destek olmayı amaçlıyorlar. Topuz yardımıyla arkadaşlarını iyileştirirken diğer elinde bulunan kalkan ile gelen ataklara karşı savunma güçleri vardır. İlk yardım kitleri oluşturabilir ve takım arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Şifa bombası sayesinde iyileştirme etki alanı oluşturabilirler. Ayrıca düşmanı yavaşlatma özellikleri de vardır.

pubg, fantezi battle royale, taşıtlar

Taşıtlar ve eşyalar

Fantezi Battle Royale modunda yalnızca motosiklet ve UAZ aracı bulunuyor. Ayrıca savaşın karakterler üzerinden dönebilmesi için araç hızları ve dayanıklılıklarının normal maçlara göre daha az olduğu söylenebilir.

pubg, fantezi battle royale eşya oluşturma

Oyuncular kategorilere özel olarak silahlar, kolyeler ve yüzükler ile maça başlıyorlar ve bu eşyalar maç boyunca üzerlerinde kalıyor. Oyuncular yerden topladıkları eşya oluşturma materyalleriyle silah ve ekipmanlarını geliştirebiliyorlar.

PUBG hakkındaki haberlerini okumak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.