PS Plus Mart ayı oyunları sızdırıldı

PS Plus Mart ayı oyunları sızdırıldı

PS Plus Mart ayı oyunları sızdırıldı

ABONE OL 

Sony şirketinin oyun konsolları için sunduğu online mağazası PS Plus‘ta her ay PlayStation 4 ve PlayStation 5 için ücretsiz oyunlar dağıtılıyordu. PS Plus platformunda Şubat ayında EA Sports UFC 4 (PS4), Planet Coaster: Console Edition (PS5) ve Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure (PS4) oyunları ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Peki Mart ayının ücretsiz oyunu ne olacak? Pushsquare haberine göre Mart ayının ücretsiz oyunları sızdırıldı. İşte o oyunlar:

PS Plus Mart Ayı Oyunları Sızdırıldı

Daha önce de oyunlarla alakalı sızıntılar yayınlayan ve PS Plus ücretsiz oyunlarını sık sık sızdıran Dealabs, Mart ayında ücretsiz olarak dağıtılacağını iddia ettiği oyunları yayınladı.

  • GTA Online (PS5)
GTA Online (PS5)
  • Ark Survival Evolved (PS4)
Ark Survival Evolved (PS4)
  • Team Sonic Racing (PS4)
Team Sonic Racing (PS4)

PS Plus platformunda her ay PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsolları için ücretsiz oyunlar dağıtılıyor ve bu, oyun fiyatlarının oldukça yüksek olduğu ülkemizde PlayStation kullanıcıları için çok önemli gelişme. İstediğimiz oyunun ücretsiz olarak dağıtılması ihtimali düşük olsa da gayet güzel oyunların dağıtılması da sevindirici.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.