PlayStation 5 harika bir özellik sunacak

PlayStation 5 harika bir özellik sunacak

PlayStation 5 harika bir özellik sunacak

ABONE OL 

Yıl sonuna doğru çıkarılması planlanan Sony’nin popüler oyun konsolunun 5. serisi olan PlayStation 5 hakkında her geçen gün yeni bilgiler çıkıyor.

Mayıs ve Haziran aylarında pek çok bilgiye erişileceği ve konsol hakkında herkesin bilgi sahibi olacağı belirtiliyordu. Bugün açıklanan bir özellik bu düşünceyi pekiştirir nitelikte oldu. Daha önce şirket tarafından konsolun donanım özellikleri resmen yayınlandı ancak hala tam olarak nasıl görüneceği belli değil. Peki bugün açıklanan ve kullanıcıları mutlu edecek açıklama nedir?

PS5

PlayStation 5 kullanıcılara indirmeden oyun deneme özelliği sunacak

PS5 Mağazasında olacak olan bu özellikle kullanıcılar oyunun demosuna indirmek zorunda kalmadan erişebilecekler. Geleneksel indirmeden oldukça farklı olacak olan bu özellik ile oyuncular satın almak zorunda kalmadan oyunu deneyimleyerek kararlarını verebilecekler.

İndirmeden oyun prensibi bulut oyunlarında daha popüler olacak. Sony’nin şu anki PS Now hizmetinde olduğu gibi oyunu internet üzerinden farklı bir sunucuda deneyebileceğiz. İnternet bağlantısı olduğu sürece istediğimiz zaman bu özelliği kullanabileceğiz.

Sony tarafından PS5’in tüm bilgilerinin 4 Haziran’da resmi olarak açıklanacağı iddia ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.