PayPal kripto para şirketleriyle görüşüyor

PayPal kripto para

PayPal kripto para şirketleriyle görüşüyor

ABONE OL 

Dünyaca ünlü ödeme platformu PayPal geçtiğimiz günlerde Bitcoin alım satımı başlatacaklarını duyurmuştu. Bugün ortaya çıkan haberler birlikte PayPal‘ın diğer kripto para şirketleri de görüştüğü ortaya çıktı.

PayPal Kripto Para Görüşmelerini Sürdürüyor!

PayPal geçtiğimiz günlerde Bitcoin alım satımını başlatacaklarını duyurmuştu. Kripto para sektörü için bir işaret fişeği etkisi yapan bu açıklama Bitcoin’in 13 bin dolar seviyelerine yükselmesine sebep olmuştu. Ancak PayPal‘ın hamleleri yalnızca Bitcoin ile kısıtlı değil. Bitcoin dışındaki diğer altcoinlere de ilgi gösteren PayPal, kripto para sektöründeki önemli şirketlerden olan BitGo ile görüşmelerini sürdürüyor.

Ortaya çıkması muhtemel PayPal ve BitGo anlaşmasının da piyasayı bir hayli olumlu etkilemesi bekleniyor.

PayPal kripto para şirketleriyle görüşüyor

Neler Olmuştu: PayPal Bitcoin Alım Satımı Başlatıyor!

Önümüzdeki hafta içerisinde ABD’deki kullanıcılarına kripto para alım, satım ve saklama imkanı verecek. Ardından 2021 yılı itibariyle faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde bu faaliyetleri kullanma olanağı sağlayacak.

Yalnızca kripto para alım, satım, saklama değil alışverişlerde de kullanma imkanı verecek. 26 milyon satıcı ile New York Finansal Hizmetler Departmanı’ndan (NYDFS) verilen lisans karşılığında bu hizmetin sunulacağı açıklanmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.