Panama’daki kripto para tasarısı veto edildi! Daha katı olmalı

Panama kripto para tasarısı

Panama’daki kripto para tasarısı veto edildi! Daha katı olmalı

ABONE OL 

Kripto paralarla ilgili düzenlemeler yapan ülkeler arasında yer alan Panama, bir yasa tasarısı hazırlamıştı ancak Panama Devlet Başkanı tarafından bu tasarı veto edildi ve daha katı düzenlemeler hazırlanmasını istedi.

Panama Kripto Para Tasarısını Yeniden Gözden Geçirecek

Panama Devlet Başkanı Laurentino Cortizo, geçtiğimiz gün hazırlanın kripto para tasarısını veto etti. Eğer Devlet Başkanı onay verseydi kripto para tasarısı yasaya dönüşecekti. Panama Ulusal Meclis Üyesi Gabriel Silva tarafından Twitter’dan paylaşılan gelişme dikkatleri çekti.

Panama Devlet Başkanı Laurentino Cortizo daha katı düzenlemeleri talep etti. Gabriel Silva tarafından verilen bilgilere göre milletvekilleri veto edilen yasa tasarısını düzenlemek için kolları sıvadı.

Panama Bitcoin
Panama’daki kripto para tasarısı veto edildi!

El Salvador Bitcoin Tahvillerini Yine Erteledi

El Salvador, Bitcoin hamlelerine bir yenisini daha eklemek için kolları sıvamış ve Bitcoin tahvillerini gündeme getirmişti. Geçtiğimiz mart ayında gündeme gelen Bitcoin tahvillerinin çıkış tarihi piyasa koşullarının uygun olmaması sebebiyle ertelenmişti.

El Salvador Maliye Bakanı Alejandro Zelaya yeni bir açıklama yapmış ve Bitcoin fiyatının Bitcoin tahvilleri için henüz uygun olmadığını dile getirmişti. Bu da Bitcoin tahvilleri için beklemeye devam edileceği anlamına geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir