Organize İşler dizisinin yayıncısı belli oldu

Organize İşler dizisinin yayıncısı belli oldu

Organize İşler dizisinin yayıncısı belli oldu

ABONE OL 

Geçtiğimiz haftalarda haberini yaptığımız gibi Yılmaz Erdoğan‘ın 2 filmlik serisi Organize İşler dizi versiyonu kesinleşirken yayıncı platform da belli oldu.

Organize İşler Dizisinin Yayıncısı Belli Oldu

Dizide Cem Yılmaz, Russel Crowe ve Andy Garcia gibi ünlü aktörlerin de yer alacağı açıklanırken yayıncı platform için Yılmaz Erdoğan’ın Disney Plus ile anlaştığı bildirildi.

Disney Plus ülkemize hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Şahan Gökbakar, Kenan İmirzalıoğlu gibi isimlerle anlaştığı açıklanan platformun Türkiye ayağını Cenk Soner ve Mehmet İçağasıoğlu yönetiyor. Önemli isimlerin yer alacağı projelere ise sevilen ve merakla beklenen bir yapım eklendi. Yılmaz Erdoğan’ın sevilen projesi Organize İşler dizi uyarlamasıyla karşımıza çıkmak için Disney Plus ile anlaştı.

Cem Yılmaz’ın Netflix ile anlaşıp Erşan Kuneri karakterinin dizi projesinin sonuna gelirken Gülse Birsel‘in de bir internet platformuna dizi projesi hazırladığı biliniyor. Yılmaz Erdoğan’dan gelen bu haberle birlikte önümüzdeki dönemde çok güzel işlerle karşılaşacağımız kesin gibi görünüyor.

Disney Plus Ülkemize Ne Zaman Geliyor

Türkiye ile birlikte toplamda 42 ülkede 2022 yılının yaz aylarında yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus platformunun kendi orijinal içerikleri dışında kaliteli yerli yapımlarla Türkiye’ye giriş yapmak istiyor.

Tüm bu bilgiler dışında platformun ücreti hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor ancak bunun birkaç ay içinde duyurulacağını düşünüyoruz. Toplamda 100 milyonun üzerinde abonesiyle ve elindeki Marvel evreni yapımlarıyla video akış pazarının önemli bir noktası haline geleceğini düşündüğümüz Disney+, muhtemelen şimdiden Netflix ve benzeri şirketlerin Türkiye temsilcilerini korkutmuş olabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir