Oppo kayan ekran tasarımı ortaya çıktı!

 Oppo kayan ekran tasarımı ortaya çıktı!

Katlanabilir akıllı telefonlar birkaç akıllı telefon üreticisi tarafından üretilmesiyle birlikte diğer akıllı telefon üreticileri de çalışmalarını sürdürüyor. Oppo‘nun geçtiğimiz haftalarda bir katlanabilir akıllı telefon tasarımı ortaya çıkmıştı. Her ne kadar kesinleşmiş bir tasarım olmasa da dikkatleri çekmişti. Son olarak Oppo kayan ekran tasarımı ortaya çıktı.

Oppo Kayan Ekran Tasarımı!

LetsGoDigital tarafından sızdırılan görüntülere göre Oppo, Tom Ford ile iş birliği yaparak yeni bir katlanabilir telefon tasarımı ortaya çıkardı. Bu tasarımın diğer katlanabilir akıllı telefon tasarımlarından farklı dikey olarak kayabiliyor ve küçültülebiliyor.

Oppo kayan ekran tasarımı

Samsung dikey ve yatay olmak üzere farklı iki katlanabilir telefon modeli üretmişti. Huawei ve Microsoft ayrı ayrı yatay olarak katlanabilir modeller üretmişti. Ancak Oppo‘nun iddia edilen tasarımı çok daha farklı görünüyor. Ekran kaydırılarak ekran boyutu küçültülebiliyor.

Bu tasarım resmi bir tasarım olmadığı biliniyor. Ancak LetsGoDigital, Oppo‘nun bu akıllı telefon tasarımıyla kullanıcıların karşısına çıkmasını bekliyor.

Oppo Tablet Ve Laptop Üretimine Başlıyor

Halihazırda akıllı telefonlar, giyilebilir cihazlar, kablosuz kulaklıklar ve akıllı TV üretimi yapan ve ürettiği ürünlerle adından söz ettiren Oppo tablet ve dizüstü bilgisayar üretimine 2021 yılında başlayacağını duyurdu.

Haber kaynağına göre tam olarak hangi özelliklerde ve hangi dönemde üretileceği ve piyasaya sürüleceği bilinmese de ilginç bir ürün portföyü bizleri bekliyor. Ayrıca şirketin peşinden OnePlus ve Realme firmalarının da aynı politikayı izlemesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir